Anna Starmach z okazji 36 urodzin wskoczyła w kosmiczną sukienkę. Taką samą miała w dzieciństwie

Anna Starmach 15 maja świętowała urodziny. Kucharka z tej okazji pochwaliła się fotografią z dzieciństwa. Na aktualnych zdjęciach próbowała odtworzyć niezapomnianą stylizacje.

Anna Starmach serca widzów zdobyła dzięki wygranej w konkursie "Gotuj o wszystko" organizowanym przez "Dzień dobry TVN". Kucharka szybko zyskała rozpoznawalność. W TVN Style dostała własny program - "Pyszne 25", a następnie została zaproszona do polskich edycji show "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". Gwiazda doskonale odnajduje się także w roli influencerki. Na Instagramie odsłania kulisy prywatnego życia.

Zobacz wideo Ania Starmach testuje sposób na elektryzujące się włosy

Anna Starmach pokazała zdjęcia z rodzinnego archiwum. "Żadnej różnicy nie widzę"

15 maja tego roku Ania Starmach świętowała 36 urodziny. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie sprzed lat. Do fotografii mała Ania pozowała w kostiumie, składającym się z białej, tiulowej spódniczki i niebieskiego topu z metalicznymi elementami. Z okazji urodzin, Starmach odtworzyła stylizację. Musimy przyznać, że w ogromnej kokardzie na głowie i z koszyczkiem w dłoni wyglądała przekomicznie.

 
Dziś są moje urodziny. 36 lat, a tak niewiele się zmieniło - czytamy w opisie do fotografii.

Pod urodzinowym postem natychmiast pojawiły się serdeczne słowa od obserwatorów. Życzenia złożyli kucharce znajomi z show-biznesu i koledzy po fachu. W sekcji komentarzy znajdziemy pozdrowienia od Agaty Rubik, Moniki Mrozowskiej, Pauliny Krupińskiej czy blogera kulinarnego Rozkosznego. Wszyscy zgodnie uznali, że Starmach niewiele się zmieniła i nadal olśniewa świeżym wyglądem. "Ja tam żadnej różnicy nie widzę pomiędzy zdjęciami. Na jednym i drugim piękna kobietka".

Anna Starmach w "Masterchefie" juroruje u boku Magdy Gessler i Michela Morana

Anna Starmach w "MasterChefie" występuje u boku znawców kulinarnych. Dania uczestników, oprócz 36-latki, ocenia także Michel Moran i Magda Gessler. Niekiedy na planie programu dochodzi do scysji pomiędzy sędziami. W ostatniej edycji opinia Starmach została ostro skrytykowana przez prowadzącą "Kuchenne Rewolucje". Gessler nie gryzła się w język, kiedy 36-latka wprost powiedziała, że potrawa przygotowana przez uczestnika niespecjalnie jej smakuje. "Kochanie, byliśmy w Maroku, o czym zupełnie zapomniałaś. Może byłaś za mała? W każdym razie to są bardzo dojrzałe marokańskie smaki".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.