Iza Zeiske z "Gogglebox" pokazała swój dom. Wnętrza zaskakują, ale cała uwaga skupia się na ogrodzie

Izabela Zeiske to jedna z tych celebrytek, która chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Na instagramowym koncie uczestniczki "Gogglebox" nie brakuje fotografii z jej domu i ogrodu. Wnętrza zaskakują dbałością o detale, jednak cała uwaga skupia się na ogrodzie.

Dom Izabeli Zeiske to miejsce, które zdążył już poznać każdy z jej fanów. Kobieta chętnie publikuje w internecie zdjęcia z urządzonych przez siebie wnętrz i dzieli się nimi z internautami. Pomieszczenia urządzone są bardzo konsekwentnie i nie brakuje w nich dbałości o najmniejszy detal. W domu uczestniczki "Gogglebox" nie ma miejsca na przypadek. Ogród robi wrażenie.

Zobacz wideo Ma powody

W salonie Izabeli Zeiske króluje romantyzm. Róż jest kolorem przewodnim

Dom Izabeli ZeiskeDom Izabeli Zeiske Fot. instagram.com/@iza_zeiske

W salonie kobiety wyraźnie widać kobiecą rękę. Pośrodku stoi duży, drewniany stół, wokół którego znalazły się tapicerowane krzesła w kolorze delikatnego różu. Nie da się ukryć, że wyglądają one na bardzo wygodne. Tuż obok znalazło się miejsce na kącik wypoczynkowy - stylowy fotek w romantyczne kwiaty i wyłożoną poduchami kanapę. W rogu pomieszczenia znajduje się brązowa witryna z masą bibelotów. Świetnie korespondują one z ozdobami ustawionymi na stole. Romantyczny charakter wnętrza podkreśla misternie wykonana serweta i delikatne zasłony. Niewielki kwiat doskonale ożywił całość.

W kuchni Izabeli Zeiske króluje prostota. Białe szafki robią robotę

Dom Izabeli ZeiskeDom Izabeli Zeiske Fot. instagram.com/@iza_zeiske

Kuchnia uczestniczki "Gogglebox" to królestwo prostoty. Szafki wydają się być bardzo funkcjonale i prezentują się naprawdę dobrze. Połączenie bieli frontów z szarością blatów wygląda bardzo nowocześnie. Uwagę przykuwa ściana imitująca bardzo modny obecnie beton. Widać, że kobieta lubi gotować - świadczy o tym cała masa przyrządów niezbędnych w kuchni i przetwory znajdujące się pod oknem. Ciepłego charakteru nadała wnętrzu klasyczna firanka z motywem kwiatowym.

W łazience uczestniczki "Gogglebox" czuć powiew świeżości. Dbałość o detale zachwyca

Dom Izabeli ZeiskeDom Izabeli Zeiske Fot. instagram.com/@iza_zeiske

W łazience gwiazdy telewizji TTV nie ma miejsca na przypadek. Pokaźnych rozmiarów kafle w marmurowy wzór nadają pomieszczeniu powiewu luksusu, a nowoczesne meble wykończone drewnem ocieplają całość. Umywalka znajdująca się na szafce to wciąż jedne z najmodniejszych rozwiązań architektonicznych. Brązowo-złoty kontakt znajdujący się obok lustra doskonale współgra z kranem i pojemnikiem na mydło w tej samej kolorystyce. W tak starannie urządzonym wnętrzu aż chce się wypocząć po ciężkim dniu.

Dopracowany do perfekcji ogród to prawdziwa perełka. Nie brakuje w nim miejsca na odpoczynek

Dom Izabeli ZeiskeDom Izabeli Zeiske Fot. instagram.com/@iza_zeiske

W ogrodzie Izabeli Zeiske zamiłowanie do porządku widać na pierwszy rzut oka. Żywopłot z wysokich roślin jest bardzo starannie przystrzyżony i nie ma tam mowy o przypadku. Taras to z pewnością oaza spokoju - znalazło się na nim miejsce dla wyglądającej na wygodną kanapy i niewielkiego stolika. Całość utrzymana jest w ciepłej kolorystyce, która pięknie kontrastuje z zielenią roślin. Jedno jest pewne - przy tak dopracowanym ogrodzie bardzo ważną rolę odgrywa systematyczność i konsekwencja, której tutaj nie brakuje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.