Sylwia Bomba pokazała garderobę w nowym domu. Jest gigantyczna. "Ludzie odbierają to jak chwalenie się i lans"

Sylwia Bomba na bieżąco relacjonuje zmiany w nowym domu, który zbudowała dla siebie i córki. Nadszedł ważny moment i jedno z pomieszczeń właśnie zaczyna pełnić przeznaczoną mu funkcję. Na półce w garderobie pojawiły się pierwsze szpilki.

Sylwia Bomba jeszcze niedawno ze łzami w oczach mówiła o remoncie nowego domu. "Mam wrażenie, że wszystkie rzeczy, które przewidziałam, to dopiero jedna dziesiąta. Nagle okazuje się, że hydraulik, elektryk, pompa cieplna, kable, gniazdka, wykończenia, cuda-wianki. Nie wiedziałam, że tyle tego jest. Masakra" - mówiła na InstaStories. Kryzys został jednak zażegnany i celebrytka powoli się urządza. Niedawno pochwaliła się uroczym drewnianym domkiem dla córki Tosi, który stanął w ogrodzie. To nie koniec nowości. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" właśnie pokazała na InstaStories uroczyste wniesienie pierwszej pary butów do nowej garderoby i zdradziła, kiedy przeprowadzka. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba pokazuje garderobę w nowym domu

Sylwia Bomba pokazała nową garderobę i zdradziła, kiedy przeprowadzka

Jak się okazuje, Sylwia Bomba już może cieszyć się nowym domem, bo jak zdradziła na Instagramie, właśnie jest w trakcie przeprowadzki. Celebrytka pokazała wyjątkowy filmik nagrany w przestronnej garderobie. W materiale widzimy inauguracyjne wniesienie pierwszej pary butów do pomieszczenia. Bomba zdecydowała się też odpowiedzieć na pytania fanów. Jedna z obserwatorek zapytała się celebrytki, o to czy pokaże cały dom. Bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" stwierdziła, że ma wątpliwości. "Chciałabym pokazać cały dom, ale waham się jeszcze. Dostaję tyle wiadomości, które zwyczajnie są niesprawiedliwe, oceniając relacje z domu jako "chwalenie się" i lans. Stąd mam obiekcje i mimo że wiele osób pyta o room tour to jeszcze nie podjęłam decyzji czy pokażę" - stwierdziła. 

Nadeszła wiekopomna chwila - napisała Sylwia Bomba na Instagramie.

Sylwia Bomba pokazuje nową garderobęSylwia Bomba pokazuje nową garderobę fot. instagram.com/sylwiabomba

Sylwia Bomba na wyścigach konnych. Jak świtezianka

Sylwia Bomba pokazała się ostatnio na otwarciu wyścigów konnych na warszawskim Służewcu. Celebrytka wybrała dziewczęcą sukienkę z koronki, do której założyła cieliste szpilki. Przez ażurową konstrukcję lekko prześwitywała opalona skóra. Całość dopełniła delikatną biżuterią i okularami przeciwsłonecznymi. Pogoda tego dnia była iście wiosenna i bez tego dodatku by się nie obyło. Zobaczcie, jak wyglądała tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.