Córka Sylwii Bomby jest bez wątpienia oczkiem w głowie mamy. Bohaterka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" stara się zapewnić dziewczynce jak najlepsze dzieciństwo. Bomba w październiku ubiegłego roku kupiła dom, który ma posłużyć jej i córce Antoninie na długie lata. Dziewczynka kilka miesięcy temu straciła ojca. W lipcu 2022 media obiegła informacja o śmierci Jacka Ochmana. Bomba wyjawiła wtedy, że po konsultacji z psychologiem nie powiedziała córce od razu o jego śmierci. Podjęła taką decyzję, bo dziewczynka od dłuższego czasu nie miała z nim kontaktu. Niedawno celebrytka wyjawiła informacje dotyczące spadku po ojcu Antosi. "Wrzucę to jeden i ostatni raz. Dla tych wszystkich osób, które piszą, że dostałam ogromne spadki i majątki. Moja córka w całości odrzuciła spadek po swoim ojcu" - napisała na Instagramie. Teraz Sylwia Bomba spełniła swoje marzenie z dzieciństwa i przygotowała dla córki wyjątkową niespodziankę.
Sylwia Bomba w pewnym momencie ze łzami w oczach mówiła o remoncie domu. "Mam wrażenie, że wszystkie rzeczy, które przewidziałam w remoncie, to dopiero jedna dziesiąta. Nagle okazuje się, że hydraulik, elektryk, pompa cieplna, kable, gniazdka, wykończenia, cuda-wianki. Nie wiedziałam, że tyle tego jest. Masakra" - mówiła jakiś czas temu w rozmowie z Pomponikiem. Wygląda na to, że kryzys został zażegnany. Celebrytka zachwycała się swoją nowoczesną kuchnią. Teraz przyszedł czas zadbania o potrzeby małej Antosi. Przygotowała dla niej wyjątkową niespodziankę i zadbała o przestrzeń do zabawy dla dziewczynki. W ogródki celebrytki stanął mały drewniany domek. Z pewnością każde dziecko o takim marzy.
Dziękuje, że ją mam, gdy Tosia się śmieje, śmieje się cały mój świat. Gdy byłam małą dziewczynką, marzyłam o domku w ogródku. Spełnienie tego marzenia dla Tosi było po części spełnieniem mojego marzenia z dzieciństwa - napisała na Instagramie.
W komentarzach pod nagraniem z pokazaniem Tosi małego domku fani Sylwii Bomby byli zachwyceni pomysłem. Zwrócono także uwagę na relację matki i córki. "Uwielbiam patrzeć na waszą relację i chociaż widzimy tu tylko skrawek każdego dnia to wiem ze Tosia nie mogła mieć lepszej mamy" - napisała jedna z internaurek. "Najpiękniejszy domek, jaki kiedykolwiek widziałam" - dodała fanka celebrytki. "Marzenie z dzieciństwa każdej dziewczynki. Super, że mogłaś je dać swojej małej dziewczynce" - czytamy w komentarzach. Jak wam się podoba domek małej Tosi?
Ojcem Aleksandry Grabowskiej jest znany aktor. I nie chodzi tu o Andrzeja
Niecodzienne dekoracje u Kurzopków na Wielkanoc. Pomysł z serwetkami przyciąga uwagę
Przeczytał o sobie: Biedny Pela z dzieciakami w kuchni. Zobaczcie, jak na to zareagował
Ksiądz żartuje z zachowania Polaków. Poszło o święcenie koszyków. "Pobłogosław te..."
Gienek z Plutycz żali się na wysokość emerytury. "I co za 42 lata roboty dostałem?"
Damięcka z wymownymi grafikami na Wielkanoc. "Brakuje mi słów"
Jacht, ocean i czułe gesty. Tam Kaczorowska i Rogacewicz spędzają Wielkanoc
Lasocki i Rieker mają najwygodniejsze sandały na świecie. Stopa w nich oddycha i odpoczywa
Rzeźniczak odpowiedział na skandaliczne słowa hejterki. "Nie da się zapomnieć, gdy dziecko..."