Książę William złamał protokół! Zdobył się na czuły gest wobec księżnej Kate. Rzadko to robi

Wszystko wskazuje na to, że książę William postanowił wyjąć swoje serce z zamrażarki i nieco złamać etykietę królewską. Na przyjęciu ogrodowym w Pałacu Buckingham zdobył się na romantyczny gest w kierunku księżnej Kate.

Etykieta rodziny królewskiej jest pełna zasad i reguł, których nie wolno łamać. Książę William i księżna Kate rzadko wymieniają się czułymi gestami publicznie. Wręcz przeciwnie. Nie da się ukryć, że książęca para słynie z powściągliwości w okazywaniu swojej miłości w trakcie pełnienia publicznych zobowiązań. Wyjątkiem są jedynie nieliczne okazje. Jedna z nich niedawno miała miejsce. Książę Walii został przyłapany na wykonaniu czułego gestu w stosunku do żony. 

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Książę William zdobył się na czuły gest w kierunku do księżnej Kate. To rzadkość 

Magazyn "Femail" ujawnił, że ostatnio książę William coraz pewniej czuje się w obiektywnie kamer, blasku fleszy i reflektorów. Być może komfortowe samopoczucie sprawia, że nie boi się już okazywać uczuć księżnej Kate.

Królowa Camilla i księżna Kate Królowa Camilla mści się na księżnej Kate? Uprzykrza jej życie

Jakiś czas temu książę William i księżna Kate pojawili się na pierwszym przyjęciu ogrodowym w Pałacu Buckingham od czasu oficjalnej koronacji króla Karola III. Po przywitaniu się z publicznością jeden z uczestników wydarzenia miał okazję zaobserwować czuły gest księcia Walii w kierunku do małżonki. Wszystko wskazuje na to, że mimo upływu lat miłość tych dwojga wprost rozkwita. Jak twierdzi jeden z informatorów, książę William miał czule położyć rękę na plecach swojej ukochanej, gdy wracali do pałacu.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate i książę William Agencja Gazeta

Członkom rodziny królewskiej nie jest wskazane publiczne okazywanie miłości

Jeszcze przed ślubem rodzina Middletonów opublikowała zdjęcie pary w dniu ukończenia szkoły w St. Andrews w 2005 roku. Książę i księżna byli wówczas ubrani w białe koszule. Na fotografii mogliśmy dostrzec, jak uroczo trzymają się za ręce. Był to jeden z pierwszych przypadków, gdy fani rodziny królewskiej mogli zobaczyć, jak jeden z ich członków pozwala sobie na publiczne okazywanie uczuć.

Książę William, księżna Kate Kate ostrzegła Williama przed koronacją.

W następnych latach książę William wydawał się być wyjątkowo dumny z księżnej Kate. Niemniej jednak rzadko zdobywał się na jakiekolwiek czułości. Jednym z wyjątków był ślub, który wzięli w 2011 roku. Przed zawarciem związku małżeńskiego o wiele częściej zdarzało się uchwycić tę dwójkę w romantycznej sytuacji. Zobacz też: Książę William uhonorował królewskiego doradcę. To on oskarżył Meghan Markle o mobbing.

Więcej o: