Cichopek uczy siedzieć jak królowa. Wygięła stopy w szpilkach. Auć. Boli od samego patrzenia

Kiedyś lekcji stylu udzielała Polakom Jolanta Kwaśniewska. Teraz do tej roli przymierza się Katarzyna Cichopek. Na antenie "Pytania na śniadanie" zaprezentowała widzom, jak powinna siedzieć królowa. Inspirację czerpała od najlepszych, bo od samej Elżbiety II.

Temat koronacji Karola III wciąż wzbudza ogromną ekscytację, także w świecie mediów. We wtorkowym wydaniu "Pytania na śniadanie" Marta Surnik poruszyła tą kwestię z Katarzyną Cichopek. Rozwodziły się na temat royalsów i tego, jak wyglądały obchody uroczystości w Wielkiej Brytanii. Nieoczekiwanie prezenterka postanowiła pokazać widzom, jak siedzi się po królewsku. Nauka etykiety w wykonaniu Cichopek boli jednak od samego patrzenia.

Zobacz wideo

Katarzyna Cichopek uświadamia widzów, jak siedzieć jak królowa. Wygięła stopy

W pewnym momencie Marta Surnik postanowiła wyjawić widzom zakulisową rozmowę z Katarzyną Cichopek. Wyznała, że rozmawiały o tym, jak siadać jak królowa. Etykieta odrzuca bowiem siedzenie w pozycji noga na nogę. Wówczas prowadząca "Pytanie na śniadanie" znacznie wygięła stopy w szpilkach. Wyglądało to bardzo nienaturalnie i zapewne było dość bolesne dla partnerki Macieja Kurzajewskiego. 

My z Kasią tuż przed wejściem na antenę rozmawiałyśmy o tym, jak królowa Elżbieta siadała. Ciekawe jest to, że ponoć nie wypada siedzieć nogę na nogę, ale tak jak Kasia siedzi [skrzyżować nogi - przyp.red] - powiedziała Marta Surnik na antenie "Pytania na śniadanie".

Marta Surnik, Katarzyna CichopekMarta Surnik, Katarzyna Cichopek Fot. Pytanie na śniadanie/ TVP/ screen

Katarzyna Cichopek rozpływa się nad royalsami. Mówi o ich pracowitości 

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" podkreśliła także, że jest pod dużym wrażeniem tego, jak funkcjonują royalsi. Odniosła się do aktywności księżnej i księcia Walii, którzy już w poniedziałek rano pojawili się z dziećmi na wydarzeniu "The Big Help Out", skupionej na dobroczynności i wolontariacie. Katarzynie Cichopek imponuje fakt, że nie dali sobie choćby dnia odpoczynku. 

Jestem pod wrażeniem pracowitości rodziny królewskiej. Pomyślałam, że koronacja, przyjęcie po koronacji i przed koronacją, to duży wysiłek energetyczny. A oni już w poniedziałek rano idą do pracy. Bez nawet dnia wytchnienia takiego, żeby się zregenerować - podkreślała Katarzyna Cichopek w "Pytaniu na śniadanie".

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. 'Pytanie na śniadanie' screen /TVP

Więcej o: