Tak royalsi bawili się na koncercie z okazji koronacji. Nikt nie przebije pląsów wyluzowanej księżnej Zofii

Drugiego dnia uroczystości koronacyjnych Karola III odbył się wyjątkowy koncert. Wzięła w nim udział rodzina królewska. My patrzymy jednak na księżną Zofię. Pokazała swoje ruchy taneczne.

Z okazji koronacji króla Karola III w niedzielę, 7 maja, odbył się specjalny koncert na zamku w Windsorze. Na scenie pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd, które wraz z rodziną królewską świętowały zaprzysiężenie nowego monarchy. Royalsi dali się ponieść emocjom. Przy niektórych piosenkach pląsali w najlepsze.

Zobacz wideo Przejazd króla Karola i royalsów przez Trafalgar Square

Księżna Zofia roztańczyła się na koncercie Lionela Richie 

Koncert rozpoczął się od występu Pete Tonga, wraz z piosenką "Feel The Love". Zaraz za nim na scenie pojawił się Olly Murs, który rozruszał publiczność utworem "Dance With Me Tonight". W trakcie przerw pomiędzy artystami puszczano materiały wideo, które prezentowały życie i osiągnięcia króla Karola III. Jedną z gwiazd wieczoru niewątpliwie był Lionel Richie. To jego piosenki najbardziej porwały publiczność. Rodzina królewska pokazała, że umie się dobrze bawić. Szczególną uwagę zwróciła księżna Zofia, która tańcząc, udowodniła, że pomimo swojego tytułu jest bardzo wyluzowana. Pod sceną bawili się także książę George i księżniczka Charlotte, którzy radośnie tańczyli z flagami w towarzystwie rodziców. Nawet sami król i królowa podrygiwali do skocznej piosenki.

 

Występy popularnych artystów były dostępne także dla publiczności. Na wyjątkowe wydarzenie sprzedano aż dziesięć tysięcy biletów. Koncert był emitowany w 57. stacjach. Oprócz Lionela Richie na scenie można było podziwiać wiele innych gwiazd. Wśród nich znaleźli się: Katy Perry, Andrea Bocelli, Freya Ridings, Take That. Wystąpił również Chór Koronacyjny, w którego skład wchodziło 300 osób. Warto przypomnieć, że podobny koncert w pałacu Windsor miał miejsce rok temu, podczas platynowego jubileuszu Elżbiety II. Wówczas wystąpili między innymi Elton John, Queen czy Rod Stewart.

Pojawił się na koronacji w koszulce z napisem 'nie mój król'. Uderzył w monarchię Pojawił się na koronacji w koszulce z napisem "nie mój król". Uderzył w monarchię

 Na koncercie nie pojawił się książę Harry

Jak wiadomo, książę Harry zaszczycił swoją obecnością podczas koronacji swojego ojca. Na ceremonii pojawił się bez żony. W Wielkiej Brytanii zagościł jedynie przez jedną noc. Nie pojawił się na koncercie ani dalszych obchodach. Tuż po koronacji wsiadł w samochód i pojechał na lotnisko, bowiem książę spieszył się na czwarte urodziny syna. Meghan Markle wyprawiła Archiemu specjalne przyjęcie, pełne popularnych gości. ZOBACZ TEŻNiania zdradziła tajemnice z domu księżnej Kate i księcia Williama. Wygadał się jej fryzjer. Chodzi o dzieci

Więcej o: