Stylówka Dody na maturę to hit. Biała bluzka? Skąd! Postawiła na print w zeberkę. To nie wszystko

Doda jest gwiazdą od urodzenia, a strój, który wybrała na swój egzamin maturalny, jest na to kolejnym dowodem. Wokalistka opublikowała archiwalne zdjęcie.

Maj nieodłącznie kojarzy się nie tylko z majówką, odpoczynkiem i grillowaniem na świeżym powietrzu, ale też maturami, które od lat zaczynają się tuż po długim weekendzie. W tym okresie do egzaminów dojrzałości często wracają wspomnieniami gwiazdy, a swoimi doświadczeniami chętnie dzielą się w mediach społecznościowych. W tym roku dołączyła do nich Doda. Wokalistka zamieściła zdjęcie stylizacji, którą wybrała na maturę, a przy okazji przekazała fanom bardzo ważną radę.

Zobacz wideo Doda o Woźniak-Starak

Doda na zdjęciu sprzed lat. Tak wyglądała na swojej maturze

Okres liceum Doda wspomina zapewne nieco inaczej niż większość maturzystów. Wokalistka już jako nastolatka została przyjęta do warszawskiego teatru Buffo, występowała w musicalach, a pracę na scenie łączyła z uczęszczaniem do stołecznego liceum. Na naukę nie miała zapewne bardzo dużo czasu, a, jak wspominała kilka lat temu w rozmowie z WP Gwiazdy, do matury przygotowywała się zaledwie przez cztery dni. Przy okazji tegorocznych egzaminów dojrzałości Doda przekazała, że trzyma kciuki za wszystkich maturzystów i zaprezentowała strój, w którym ona sama przystępowała do egzaminów. Na archiwalnym zdjęciu wokalistka prezentuje się w bluzce w zwierzęcy print i krótkiej czarnej spódnicy. Strój dopełniła wąskim chokerem zawieszonym na szyi i, jak sama przyznała, dobrała do niego jeszcze kozaki za kolano. Doda przypomniała też fanom, że to nie ubiór ani wygląd jest istotny.

 
Pamiętajcie, że nieważne, co macie na głowie, tylko w głowie - napisała.

Doda bardzo dobrze zdała maturę

We wspomnianej już rozmowie z WP Gwiazdy Doda przyznała, że mimo tak krótkiego przygotowania maturę zdała śpiewająco, a samą siebie nazwała "ewenementem". Uważa jednak, że egzamin dojrzałości to coś, do czego powinno się podejść poważnie. "Zdawałam matematykę polski, język obcy i biologię. Jak na moje czterodniowe przygotowanie, to dobrze. Jestem ewenementem. Udało mi się. Miałam super oceny. Maturę ma się jedną, trzeba ją uszanować i przygotować się do niej. Ciężko się zmobilizować, żeby ją poprawić" - mówiła gwiazda.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.