Joanna Koroniewska chce wrócić do "M jak miłość"? "To oczywiste"

Joanna Koroniewska pożegnała się z "M jak miłość" dziesięć lat temu. Jeden z jej obserwatorów na profilu na Instagramie zastanawiał się, czy aktorka planuje wrócić do serialu. Odpowiedziała krótko i na temat.

Joanna Koroniewska była związana z serialem "M jak miłość" przez 13 lat. Odgrywała rolę Gosi Mostowiak. Losy bohaterki zawsze były pełne niespodzianek. Dziesięć lat temu aktorka podjęła decyzję o odejściu z telenoweli. Producenci zakończyli wątek jej postaci w taki sposób, aby zawsze mogła wrócić na plan. Ostatnio gwiazda wyznała, czy zobaczymy ją jeszcze w kultowym serialu.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska o powrocie do "M jak miłość"

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na profilu na Instagramie zebrała ponad 735 tysięcy obserwujących. Często dzieli się z fanami prywatnymi ujęciami. Tym razem, umożliwiła obserwatorom opcję zadawania pytania. Jeden z nich zastanawiał się, czy aktorka chciałaby ponownie pojawić się w obsadzie serialu "M jak miłość". Koroniewska bez wahania wypowiedziała się na ten temat. Przyznała, że odpowiedź jest oczywista.

Jakbym chciała, to bym tam była, więc to oczywiste, że nie. Kocham swoje życie teraz. Niezależność. Słowo klucz - napisała na Instagramie.

Joanna Koroniewska na InstagramieJoanna Koroniewska na Instagramie fot. https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Joanna Koroniewska stwierdziła, że nie ma zamiaru wracać na plan serialowy "M jak miłość". Niedawno wyznała, że jest to dla niej zamknięty rozdział. Nie wie jednak, co przyniesie przyszłość. Po odejściu z produkcji aktorka ograniczyła swoje obowiązki zawodowe. Chciała mieć więcej czasu dla rodziny. Obecnie zajmuje się dwiema dorastającymi córkami i gra w teatrze. 

Joanna Koroniewska nadal ma kontakt z pozostałymi aktorami serialu?

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska została zapytana o relacje z kolegami z planu "M jak miłość". Aktorka szczerze przyznała, że nie utrzymuje z nimi kontaktu. Nie żałuje jednak takiej decyzji. Dodała, że w tej branży ciągle poznaje się nowych ludzi. Zdradziła także, że nie ma zbyt wielu przyjaciół ze środowiska show-biznesu. Zupełnie jej to nie przeszkadza. Koroniewska podkreśliła, że mimo wszystko żywi sentyment do dawnych znajomych z planów "Emki". ZOBACZ TEŻ: Montana zeznał w sądzie przeciwko Felicjańskiej. Twierdzi, że była agresywna. "Mam na ciele 30 pogryzień" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.