To Dowbor załatwił Koroniewskiej pracę w "M jak miłość"?! Aktorka komentuje

Fani zapytali Joannę Koroniewską, jak sobie radzi z negatywnymi komentarzami. Co odpowiedziała aktorka?

Joanna Koroniewska stara się być w stałym kontakcie z fanami i chętnie odpowiada na pytania, które od nich otrzymuje. Tym razem podzieliła się z nimi refleksjami dotyczącymi hejtu, którego bardzo często doświadcza ze strony niektórych internautów. 

Tak mieszka Patrycja TuchlińskaTak mieszkają Patrycja Tuchlińska i jej partner miliarder. To prawdziwy pałac

Zobacz wideo Joanna Koroniewska wraz z córką tłumaczy, dlaczego nie pokazuje dzieci

Joanna Koroniewska o hejcie w sieci. "Przecieram oczy ze zdumienia"

Niedawno Koroniewska zorganizowała na Instagramie "Q&A", podczas którego otrzymała sporo pytań od fanów. Jedno z nich dotyczyło nienawistnych wiadomości i komentarzy, które kierowane są pod adresem aktorki. 

Jak radzisz sobie z hejtem? - zapytała jedna z osób.

Koroniewska otwarcie przyznała, że pomimo tego, iż od lat spotyka się z krytyką, to wciąż zadziwiają ją niektóre komentarze. 

Z hejtem mierzę się od lat. Pamiętam nawet, jak kiedyś mówiono mi, że pracę w "M jak miłość" załatwił mi Maciek, którego jak się domyślacie, wówczas nie znałam. Czasami przecieram oczy ze zdumienia, jak normalne rzeczy mogą być przez ludzi odbierane tak negatywnie. Wiem, że to zwierciadło duszy, ale mimo wszystko czasami nadal mnie to zaskakuje - odpowiedziała aktorka.

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska Instagram/@joannakoroniewska

W jaki sposób Joanna Koroniewska walczy z hejtem w internecie? 

Koroniewska nie pozostaje jednak obojętna na hejt. Jednym ze stosowanych przez nią sposobów jest publikowanie na instagramowym profilu pełnych nienawiści wiadomości, które otrzymuje od internautów. O tym, dlaczego zdecydowała się na takie rozwiązanie, opowiedziała w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post. Aktorka zdradziła również, że obraźliwe komentarze zgłaszała odpowiednim służbom. Jak się jednak okazało, nie przyniosło to rozwiązania problemu.

Joanna KoroniewskaKoroniewska w bikini. Internauta: "Szkielet". Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Więcej o: