Joanna Koroniewska prosiła o pomoc policję. Takiej reakcji służb raczej się nie spodziewała

Joanna Koroniewska opowiedziała, jak stara się walczyć z hejtem. Oprócz publikowania w sieci obraźliwych komentarzy na swój temat aktorka zgłaszała je również odpowiednim służbom. Jaka była reakcja policji?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z obserwatorami swoją codziennością oraz przemyśleniami. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć z pracy, a także wielu rodzinnych fotografii. Często również pokazuje się internautom w naturalnej odsłonie - bez makijażu, wystylizowanych włosów czy filtrów upiększających. Fani pokochali ją za duży dystans do siebie. Niestety, są również osoby, którym bardzo się to nie podoba i w związku z tym aktorka musi mierzyć się z falą hejtu. Większość nieprzychylnych komentarzy dotyczy właśnie jej wyglądu i codziennej prezencji. Jak gwiazda sobie z tym radzi?

Katarzyna CichopekCichopek nie zawsze miała styl. Jej poszukiwania to była droga przez ciernie

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska walczy z hejtem w Internecie 

Żona Macieja Dowbora nie pozostaje obojętna na obraźliwe słowa pod swoich adresem. Jakiś czas temu aktorka postanowiła na swój sposób walczyć z hejtem. Jednym ze stosowanych przez nią sposobów jest publikowanie na instagramowym profilu pełnych nienawiści komentarzy, które otrzymuje od internautów. O tym, dlaczego zdecydowała się na takie rozwiązanie, opowiedziała w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząb Post.

Z powodu wieku. Im jestem dojrzalsza, tym mam większy dystans do siebie. Tym bardziej znam swoje wady i tym mniej się nimi przejmuję (…). Te wszystkie złe rzeczy, które inni publikują na mój temat, to tak naprawdę publikują te osoby o sobie, to one mają wielkie problemy ze sobą i wydaje mi się, że to jest tak, że im dłużej żyję i funkcjonuję w świecie show-biznesu, tym bardziej mam wrażenie, że taką stabilizację mam zupełnie gdzie indziej, czyli w rodzinie. Więc ten hejt mnie w żaden sposób nie wybija, nie powoduje, że czuję się gorsza - wyjaśniła.

Joanna Koroniewska zdradziła także, że nie jest to jej jedyny sposób na walkę z hejtem. Obraźliwe komentarze zgłaszała również odpowiednim służbom. Jak się jednak okazało, nie przyniosło to rozwiązania problemu. 

Zgłaszałam sprawę na policję i, niestety, umorzono takie sprawy, które były moim zdaniem bardzo okropne, na moim przykładzie. Dlatego postanowiłam zrobić to trochę w inny sposób i wystawiam się.

Na koniec wywiadu aktorka dodała, że podejmowana przez nią walka z hejtem przynosi pozytywne rezultaty. Powiedziała również, że na jej instagramowym profilu jest coraz więcej osób, które jej bronią. 

Joanna Koroniewska odpowiada na złośliwe komentarze: 'wolę babciną twarz, niż Twój tupet' (zdjęcie ilustracyjne)Joanna Koroniewska przeczytała o sobie, że "nie jest ładna". Jej reakcja zaskakuje

Więcej o: