Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"? Odpowiedź rozwiała wątpliwości. Zdradziła też, do kogo podobne są jej córki

Joanna Koroniewska odpowiedziała na pytania fanów. Dopytywali, czy wróci do "M jak miłość" oraz do kogo bardziej podobne są jej córki.

Joanna Koroniewska siedem lat temu odeszła z serialu "M jak miłość", gdzie przez 12 lat wcielała się w postać Małgosi. Od tego momentu poświęca się pracy w teatrze oraz prężnie rozwija swoje kanały w mediach społecznościowych. Razem z mężem Maciejem Dowborem chętnie zdradza fanom, jak układa się w ich małżeństwie. Oprócz tego podczas pandemii umilali czas obserwatorom, organizując "domówki" i zapraszając na nie swoich znanych przyjaciół.

Joanna Koroniewska i Maciej DowborJoanna Koroniewska otworzyła się na temat małżeństwa. Nigdy tyle nie mówiła o Maćku

Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość"?

Aktorka ostatnio udzielała odpowiedzi na pytania, które zadawali jej fani. Jedno z nich dotyczyło tego, czy planuje wrócić na plan serialu "M jak miłość". Koroniewska już wcześniej zapewniała, że nigdy do tego nie dojdzie i nie wcieli się już w rolę Małgosi, której po prostu nie lubiła. Wszystko przez to, że charakter jej bohaterki bardzo mocno różni się od tego, jaka w rzeczywistości jest Joanna i nie chce być ponownie postrzegana przez jej pryzmat.

Zobacz wideo Koroniewska zdradza swój sekret

Niektórzy jednak do tej pory mają nadzieję, że kiedyś zmieni zdanie. Okazuje się, że aktorka nie ma tego w planach:

Już wielokrotnie o tym mówiłam, że się na to nie zanosi. Dostaję co jakiś czas pytania "z góry", ale cały czas jestem zdania, że nie. Z wielu powodów - odpowiedziała.

Joanna Koroniewska odpowiada na pytania fanówJoanna Koroniewska odpowiada na pytania fanów Screen z Instagram.com/ joannakoroniewska

Użytkownicy Instagrama nawiązali także do jej życia prywatnego. Dowborowie nie pokazują twarzy swoich dzieci, dlatego są oni ciekawi, do kogo bardziej podobne są Janina i Helena.

Młodsza - cały tata, starsza - cała mama i babcia. Obie nie są podobne do siebie - okazuje się.

Joanna Koroniewska i Maciej DowborDowbor wspominał, jak poznał Koroniewską. "Siedziała tam blondyna wieśniara"

Koroniewska po raz kolejny zdradziła też przepis na udane małżeństwo. Jej zdaniem ważne jest, żeby kobieta była niezależna i zachowała swoją przestrzeń.