Joanna Krupa i Douglas Nunes niedawno ogłosili separację. Mąż modelki 2 stycznia 2023 roku złożył papiery rozwodowe. Para rozstaje się w dobrych relacjach. Zależy im, żeby ich czteroletnia córka Asha nie odczuła skutków rozpadu rodziny. Byli partnerzy nadal mieszkają razem, spędzają wspólnie czas w trójkę. Ostatnio wybrali się do parku rozrywki. Modelka ma wiele zobowiązań zawodowych, jest m.in. jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN-u. Krupa jest również mamą na pełen etat. Jak godzi obowiązki mamy z pracą?
Joanna Krupa jest mamą czteroletniej Ashy. Dziewczynka jest oczkiem w głowie zarówno modelki, jak i jej byłego partnera. Krupa i Nunes z okazji urodzin, które co zabawne obchodzą tego samego dnia, opublikowali zdjęcia z córką, dołączając przepiękne opisy mówiące o najwspanialszym prezencie, jakim jest dziewczynka. Prowadząca "Top Model" w rozmowie z reporterem Plotka opowiedziała, jak łączy pracę z wychowaniem dziecka. Pełną wypowiedź obejrzycie w nagraniu u góry.
Jak nie jestem w pracy to każdą sekundę, minutę próbuję spędzić z moją córeczką. Ale to też znaczy, że jestem bardziej wykończona. Myślę, że mam teraz dwie prace. Jestem mamą, chce być z moją córeczką jak najwięcej, ale też robię to, co kocham. [...] To jest ciężka praca być mamą, ale myślę, że łatwo to pogodzić.
Pomimo młodego wieku Ashy rodzice już myślą o jak najlepszej przyszłości dla niej. Joannie Krupie zależy, aby córka była dwujęzyczna. Jeśli chodzi o jej karierę, modelka jest bardziej wyrozumiała od byłego partnera. Twierdzi, że będzie ją wspierać obojętnie od podjętej decyzji. Douglas Nunes ma jednak konkretny plan. Chciałby, aby Asha miała dobry zawód, jak lekarz, prawnik czy weterynarz i z pewnością nie chce, aby szła w ślady matki.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Słynny polski muzyk jest w ciężkim stanie. "Ma przebłyski świadomości"
Pierwsza taka sytuacja w historii. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odszedł z programu
Kasia i Maciej ze "Ślubu" jednak się rozstali? Internauci znaleźli "dowody"
Czy Dorota Gawryluk i Ewa Gawryluk są rodziną? Zobaczcie, co je łączy
W "Ślubie" awantura, a na Instagramie... Nie do wiary, co opublikował Maciej krótko przed finałem
Brigitte Bardot znów trafiła do szpitala. Niepokojące wieści o stanie zdrowia aktorki
Wachowicz i Gessler zaszalały z cenami cateringów świątecznych? Znany kucharz stawia sprawę jasno
Rafał Olbrychski pokazał dom w Wilanowie. Ogromny ogród z basenem to początek
Gdy weszła na tę stronę internetową, z pewnością oniemiała. Kasia Tusk została okradziona