Joanna Krupa po rozstaniu spotkała się z mężem. Opublikowała wspólne zdjęcia. Mówią wiele o tym, jakie łączą ich relacje

Już wkrótce Joannę Krupę czeka kolejna sprawa rozwodowa. Jurorka "Top Model" utrzymuje jednak dobre kontakty z mężem. Wspólnie dbają o dobre samopoczucie ich córki Ashy. Na profilu modelki pojawiły się zdjęcia z popołudnia w parku rozrywki.

Niedawno media zelektryzowała wiadomość, że Joanna Krupa i jej mąż są w separacji. Douglas Nunes już w styczniu złożył papiery rozwodowe. Oczkiem w głowie małżeństwa jest jednak ich córka Asha. Pomimo napiętej sytuacji postanowili spędzić razem czas w parku rozrywki. Joanna Krupa pochwaliła się w mediach społecznościowych nagraniem ze wspólnego popołudnia. 

Zobacz wideo Joanna Krupa o relacji z Edytą Górniak. Kiedyś blisko się przyjaźniły

Mąż Joanny Krupy złożył pozew o rozwodzie po pięciu latach małżeństwa

Wygląda na to, że po pięciu latach zakończy się drugie małżeństwo Joanny Krupy. Jej mąż złożył pozew o rozwód i wniósł o wspólną opiekę nad córką. Separację celebrytka potwierdziła w mediach społecznościowych, dodając, że z mężem łączą je teraz przyjacielskie relacje. Podkreśliła, że mają także prywatną umową, której szczegółów nie będą zdradzać publicznie. Od tego czasu żaden z małżonków nie komentuje już rozstania. Najważniejsza jest dla nich córka i to z nią spędzają wolny czas. 

Joanna Krupa z mężem i córką w parku rozrywki

Tym razem Joanna Krupa wybrała się z rodziną do parku rozrywki. Asha mogła skorzystać tam z wielu atrakcji i spędzić miło czas. Nie zabrakło przejażdżek na karuzelach, samochodzikiem, a nawet spotkania z wielkanocnym zającem. Jurorka "Top Model" podzieliła się z fanami zdjęciami z popołudnia pełnego wrażeń. Widzimy na nich także uśmiechniętą córkę małżeństwa. Cała rodzina miała doskonały nastrój w tym przedświątecznym okresie. Trzeba przyznać, że pomimo trudnej sytuacji zachowują się z dużą klasą i dowodzą, że priorytetem dla nich jest samopoczucie dziecka

Joanna Krupa z córkąJoanna Krupa z córką Fot. Instagram.com/joannakrupa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.