Monika Richardson miała stłuczkę. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

Monika Richardson opublikowała na Instagramie niepokojący post. Okazuje się, że prezenterka miała kolizję samochodową. Niestety, sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Monika Richardson miała ostatnio przykrą sytuację, której szczegółami podzieliła się z internautami. Auto prezenterki telewizyjnej zostało zniszczone przez nieuważnego kierowcę. Na domiar złego mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Na szczęście gwieździe udało się wykonać szybko fotografię, na której znajduje się tablica rejestracyjna. Niestety, nie jest ona zbyt wyraźna, co może utrudniać znalezienie sprawcy kolizji.

Zobacz wideo Monika Zamachowska i Konrad Wojterkowski zamieszkali razem!

Monika Richardson i kolizja samochodowa. "Wjechał mi w bok samochodu"

Monika Richardson w piątkowy wieczór spotkała się z koleżanką. Kiedy wracała od przyjaciółki autem, spotkała ją nieprzyjemna sytuacja. Mężczyzna w żółtym samochodzie z krakowską rejestracją wjechał jej w bok pojazdu. Prezenterce udało się jedynie zrobić szybkie zdjęcie w pośpiechu, ponieważ mężczyzna nawet się nie zatrzymał. Wstawiła do sieci post, w którym poprosiła fanów o pomoc w zidentyfikowaniu numeru rejestracyjnego mężczyzny, który był sprawcą kolizji. 

Wczoraj, gdy wracałam od koleżanki, a było późno, ten pan w żółtym samochodzie na krakowskich blachach był uprzejmy wjechać mi w bok samochodu podczas skręcania w prawo. Stało się tak, albowiem skręcał z pasa środkowego, ja jechałam prawym. Pan zniszczył mi pół mojego samochodu, po czym odjechał. Może pomożecie odczytać tablicę rejestracyjną? Byłam w takim szoku, że udało mi się zrobić tylko takie zdjęcie… - podkreśliła Richardson.
 

Następnie wspomniała także o tym, że w związku ze zdarzeniem wybrała się na warszawski komisariat. "Teraz spędzam urocze sobotnie popołudnie na policji. Jestem trzecia w kolejce, więc pewnie się zejdzie do wieczora. Pozdrawiam uprzejmą, niedoposażoną warszawską policję, a temu panu życzę, żeby stracił prawo jazdy na zawsze. I to nawet, jeśli nie był pijany. A pewnie był. Uważajcie na siebie!" - podsumowała.

Monika Richardson - stylizacje

Jakiś czas temu prezenterka pojawiła się na Gali Mrs. Poland International. Na tę okazję wybrała piękną, dopasowaną sukienkę w kolorze ognistej czerwieni. Prezentowała się w niej świetnie i było widać, że ma wysportowaną sylwetkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.