Gala Mrs. Poland International. Nowakowska w złocie olśniła, Richardson pokochała czerwień. Nie była jedyna

Gwiazdy zachwyciły ciekawymi stylizacjami podczas konkursu Mrs. Poland International. Szczególną uwagę przyciągnęła Ida Nowakowska. Oprócz niej świetnie zaprezentowali się także: Monika Richardson, Krzysztof Ibisz i Joanna Moro.

Plejada gwiazd pojawiła się podczas konkursu Mrs. Poland International i zachwyciła stylizacjami. Qczaj, Patrycja Wieja, Ida Nowakowska i Krzysztof Ibisz to tylko niektóre z osobowości świata show-biznesu, które pojawiły się na ściance. Najoryginalniej zaprezentowała się jednak Monika Richardson i Ida Nowakowska, która pokazała się w bardzo eleganckiej sukni do ziemi. Trzeba przyznać, że jej kreacja była spektakularna i wyglądała w świetle kamer naprawdę zjawiskowo. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska o aferze z Mamą Ginekolog: Wszyscy powinni być traktowani tak samo

Stylizacje gwiazd. Ida Nowakowska olśniła złotą sukienką. Z kolei Monika Richardson wybrała mocną czerwień

Gwiazdy lubią się bawić modą na wielkich wyjściach. Było to widać w kreacji Moniki Richardson, która postawiła na ognistą czerwień podczas eventu. Prostą sukienkę dopełniła świetnie zaczesaną fryzurą, ale to nie włosy grały tutaj pierwsze skrzypce. Jej fikuśne kolczyki stały się idealnym kontrapunktem dla całej stylizacji. 

Monika RichardsonMonika Richardson AKPA

Ida Nowakowska zaufała złotemu odcieniowi kreacji, który bardzo dobrze wyglądał na jej umięśnionej sylwetce. Tancerka i prezenterka wyglądała zaskakująco dobrze, a w trudnym kolorze prezentowała się obłędnie. Trzeba przyznać, że pracownica TVP trzyma rękę na pulsie mody. 

Ida NowakowskaIda Nowakowska AKPA

Stylizacje gwiazd - ważne wydarzenia 

Znane osobistości uwielbiają bywać na wielkich eventach. To tam prezentują swój indywidualny styl i ciekawą osobowość. Wiele gwiazd decyduje się na odważne kreacje, dzięki czemu są później na językach wszystkich. Nam do gustu przypadły jeszcze, m.in. stylizacje - Krzysztofa Ibisza i Joanny Moro, które znajdziesz w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.