Kiedyś była gwiazdą Hollywood. 20 lat temu miała wypadek i wycofała się z show-biznesu. Tak dziś wygląda Bridget Fonda

Bridget Fonda była jedną z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek. Kiedyś mogła podbić branżę filmową. Poważny wypadek przekreślił jej marzenia. Gwiazda zniknęła z show-biznesu na dobre. Ostatnio pokazała się w Los Angeles. Fonda zmieniła się nie do poznania.

Bridget Fonda była uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych aktorek Hollywood. Ponadto gwiazda pochodzi z cenionej rodziny aktorskiej. Jej dziadek Henry Fonda zdobył dwa Oscary, z kolei jej ojciec Peter otrzymał dwa Złote Globy. Ciotka gwiazdy - Jane Fonda również została nagrodzona dwoma Oscarami. Bridget poszła w ślady swoich bliskich i już w młodym wieku rozpoczęła karierę aktorki. Niestety, szybko ją skończyła.

Zobacz wideo

Bridget Fonda zmieniła się nie poznania

Bridget Fonda zaliczyła debiut aktorski już w wieku czterech lat. Gwiazda wcieliła się w rolę dziecka z hipisowskiej rodziny w filmie "Easy Rider". Wystąpiła u boku Dennisa Hoppera, Jacka Nicholsona, a także swojego ojca. Dużą popularność przyniósł jej film "Skandal", w którym odegrała Mandy Rice-Davies. Wtedy po raz pierwszy wyróżniono ją nominacją do Złotego Globu. Od tego momentu stała się rozpoznawalna w amerykańskiej branży filmowej. Bridget Fonda współpracowała również z gwiazdami takimi jak Al Pacino czy Billi Bob Thorton. Niedługo potem otrzymała kolejną nominację do nagrody. Tym razem za film "Niezwykłe dziecko". Niestety, rok później spotkała ją ogromna tragedia.

Bridget Fonda obecnieBridget Fonda obecnie fot. SplashNews/East News

Tuż po wypadku Bridget postanowiła zniknąć na dobre z show-biznesu. Aktorka od 20 lat unika miejsc publicznych. Obecnie ma 59 lat. Jakiś czas temu została zauważona na parkingu w Los Angeles. Dawna gwiazda Hollywood zmieniła się nie do poznania. Fonda nosi teraz siwe włosy. Preferuje także luźniejsze ubrania. Ostatnio miała na sobie szeroką koszulę i wygodne spodnie. Więcej zdjęć Bridget Fondy znajdziesz w galerii.

Kinga Rusin, Księżna i książę Monako Rusin bawi się w towarzystwie księżnej i księcia Monako. "Nie tak częsty widok"

Bridget Fonda zniknęła z show-biznesu 20 lat temu

W 2003 roku życie Bridget Fondy zostało wywrócone do góry nogami. Aktorka uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Straciła panowanie nad pojazdem. Niestety, doznała urazu kręgosłupa. Po tragicznym wydarzeniu gwiazda przewartościowała swoje życie. Postanowiła opuścić Hollywood i zrezygnować z kariery. Rok później związała się z kompozytorem Danny'm Elfmanem. Para doczekała się syna. Od tego czasu Fonda skupia się na rodzinie. ZOBACZ TEŻ: Członkowie Republiki walczą z wdową po Ciechowskim. Mówią o wyłudzaniu. "Podjęliśmy kroki prawne" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: