Anna Lewandowska pokazała brata i gotuje z nim. Fani podzieleni. "Za dużo gwiazdorzenia" vs. "Braciszek daje radę"

Anna Lewandowska skorzystała z krótkiego pobytu w Polsce i zaprosiła na specjalnego live'a swojego brata. Piotr całkiem dobrze odnalazł się w kuchni trenerki. Fani zarzucają żonie piłkarza jedno.

Anna Lewandowska nieczęsto pokazuje się w towarzystwie swojego brata. Wiadomo jednak, że z Piotrem Stachurskim łączy ją bliska więź. Całkiem niedawno żona Roberta Lewandowskiego odwiedziła Polskę, by uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym swojego przyjaciela. Z tej okazji skorzystał Piotr, który odwiedził influencerkę w jej apartamencie. Lewa zaangażowała go do udziału w porannym gotowaniu.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Screen z IG Krzysztof Ibisz Krzysztof Ibisz mieszka w apartamencie urządzonym w stylu vintage [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska bryluje w towarzystwie brata na Instagramie

Lewandowska w towarzystwie brata zaprosiła obserwatorów do wspólnego przyrządzania owsianki. Podczas live'a przygotowała dwie opcje tego specjału - słodką i wytrawną. Show skradł jednak Piotr Stachurski. Wielu internautów było zachwyconych instagramowym debiutem mężczyzny. W sekcji komentarzy znajdziemy mnóstwo serdecznych słów skierowanych w stronę rodzeństwa. "Super się to oglądało. Musicie z bratem częściej to robić", "Braciszek daje radę. Super", "Brat jest wspaniały! Świetny chłopak" - pisali.

Piotr Stachurski, Anna LewandowskaPiotr Stachurski, Anna Lewandowska Instagram, @annalewandowska

Części użytkowników portalu nie spodobało się jednak zachowanie Lewej względem dwa lata młodszego brata. Zdaniem tych osób, trenerka przytłoczyła Stachurskiego swoją wyrazistą osobowością. "Biedny ten chłopak, jak tylko chce coś powiedzieć, to Lewej już nie pasuje i mu przerywa, albo wychodzi obrażona z kadru. Za dużo gwiazdorzenia"- czytamy.

Wojciech Szczęsny w meczu ze Sportingiem Szczęsny zabrał głos po niepokojącej sytuacji na boisku. "To było straszne"

Czym zajmuje się brat Anny Lewandowskiej, Piotr Stachurski?

Piotr Stachurski nie poszedł w ślady siostry. Mężczyzna po matce odziedziczył zamiłowanie do sztuki oraz talent plastyczny i w tym kierunku rozwija swoją karierę. Brat Lewandowskiej ukończył Akademię Sztuk Pięknych i pracuje w zawodzie. Znana siostra jest z niego niezwykle dumna. Tak przed laty mówiła o bracie w "Gali": Moja mama zawsze chciała, żebym została artystką. Sama uwielbia malować ikony. Mój brat Piotrek odziedziczył po niej artystyczną duszę - maluje obrazy i robi witraże.

Więcej o: