Anna Lewandowska kibicowała mężowi na meczu. Nie była zachwycona wynikiem i strzelała miny. Te zdjęcia to hit

Robert Lewandowski nie zachwycił podczas meczu FC Barcelony z Gironą. Z trybun kibicowała mu Anna Lewandowska. Ona również nie wyglądała na zadowoloną. Do sieci trafiła seria zdjęć celebrytki, która stroiła posępne miny.

Anna i Robert Lewandowscy ostatnio wpadli do Polski, by promować dokument o słynnym polskim piłkarzu. "Lewandowski - Nieznany" miał swoją premierę na platformie Prime Video. Wielkanoc spędzili już jednak w Hiszpanii. Anna Lewandowska wybrała się na mecz swojego męża, by mu kibicować i zagrzewać do walki. Na niewiele się to jednak zdało. Naczelna polska WAGs minę miała raczej posępną.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Mecz FC Barcelony z Gironą skończył się bezbramkowym remisem

FC Barcelona nie ma ostatnio dobrej passy. Klub odniósł sromotną porażkę w meczu z Realem Madryt. Tym razem drużyna, w której gra Robert Lewandowski, próbowała się zrehabilitować w spotkaniu z Gironą FC. Niestety, zgromadzeni kibice byli raczej rozczarowanie widowiskiem. Mecz skończył się bezbramkowym remisem. Z takiego obrotu sprawy nie była zadowolona także Anna Lewandowska. 

Robert Lewandowski Hiszpanie skrytykowali zachowanie Roberta Lewandowskiego. Ostro mu się oberwało

Anna Lewandowska stroi miny podczas meczu. Wynik ją rozczarował

Obecność Anny Lewandowskiej na stadionie oczywiście nie umknęła uwadze paparazzi. Do sieci trafiło sporo zdjęć trenerki, która z trybun kibicowała mężowi. WAGs tego dnia miała na sobie dużą czarną bluzę z ciekawym printem. W oczy rzuca się jednak zaskakująca fryzura celebrytki, która pojawiła się w dwóch koczkach przypominających rogi. To uczesanie biło rekordy popularności pod koniec lat 90. Wszystko za sprawą teledysku do przeboju Reni Jusis "Zakręcona". Niestety, gra piłkarzy tego wieczoru pozostawiała wiele do życzenia. Anna Lewandowska wyglądała na rozczarowaną wynikiem meczu. Z jej miny można wnioskować, że liczyła na znacznie więcej. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. URBANANDSPORT/EN

Więcej o: