Obok Halejcio nie dało się przejść obojętnie na imprezie. Dankwa stylowo. Odsłoniła brzuch [ZDJĘCIA]

Na ostatniej imprezie marki kosmetycznej zjawiła się cała plejada gwiazd. Uwagę fotoreporterów od razu skradła Klaudia Halejcio. Emilia Dankwa z kolei klasycznie, ale odsłoniła brzuch.

13 kwietnia odbyła się impreza impreza Maybelline, na której zjawiła się plejada gwiazd. Najpopularniejsi aktorzy, piosenkarze i influencerzy tego wieczora zadbali o piękne stylizacje. Przyjrzeliśmy się kilku z nich. Całą uwagę skradła Klaudia Halejcio.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zarabia na Instagramie dzięki córce?

Klaudia Halejcio 

Klaudia Halejcio na event przyjechała żółtą taksówką rodem z amerykańskich filmów i od razu skupiła na sobie całą uwagę fotoreporterów. Kiedy wysiadła z pojazdu szybko udała się na ściankę, gdzie zaprezentowała się w żółtym total looku. Miała na sobie krótki top o kroju gorsetu, który zestawiła z szerokimi spodniami. Całość dopełniły srebrne kolczyki oraz pasek z łańcucha. 

!maybelline new york music stories!maybelline new york music stories KAPiF.pl / KAPIF.pl

Emilia Dankwa 

Emilia Dankwa z kolei tego wieczora pokazała, że mniej znaczy więcej. Wybrała krótki top z golfem, który zestawiła ze spodniami zdobionymi guzikami. Do tego dobrała czarną torebkę na złotych łańcuchu. Uwagę zwracały różowe szpilki, które stanowiły świetnie przełamanie dla tak klasycznego looku.

!maybelline new york music stories!maybelline new york music stories KAPiF.pl / KAPIF.pl

Margarita Ishchenko 

Margarita Ishchenko na ściance zaprezentowała się w oversizowej stylizacji. Na tę okazję wybrała czarną marynarkę i beżowe spodnie garniturowe. Do tego dobrała buty na obcasie i małą torebkę o teksturze imitującej skórę węża. Przełamanie stanowiły różowe kreski na oczach.

Maybelline New York Music StoriesMaybelline New York Music Stories KAPiF.pl / KAPiF.pl

Na evencie nie zabrakło również najpopularniejszych influencerów. Na ściance zapozowały między innymi Julia Kostera, Izabela Zabielska i Murcix. Zjawili się również Jędrzej z "Love Never Lies" i Natalia Nykiel. Więcej zdjęć z imprezy Maybelline znajdziesz w naszej galerii na górze strony.