Aktorzy z "Rodziny zastępczej" spotkali się po latach. "Jak wino"

"Rodzina zastępcza" przez lata gromadziła przed ekranami telewizorów wielu Polaków. Aktorzy z tego serialu ostatnio się spotkali. W mediach społecznościowych pojawiło się pamiątkowe zdjęcie.

"Rodzina zastępcza" to polski serial komediowy, który był emitowany przez stację Polsat w latach 1999 - 2009. Perypetie rodziny Kwiatkowskich bardzo spodobały się telewidzom. W produkcji zagrała plejada aktorów. Wśród nich także Jarosław Boberek w roli sympatycznego, aczkolwiek niezbyt rozgarniętego policjanta. Ostatnio aktor miał okazję zobaczyć się z koleżankami z planu. To było prawdziwe spotkanie po latach. 

Zobacz wideo Monika Mrozowska ćwiczy jogę podczas burzy

Reunion "Rodziny zastępczej". Aktorzy pokazali pamiątkowe zdjęcie

Na Instagramowym profilu Moniki Mrozowskiej pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Aktorka uwieczniła spotkanie z aktorami z "Rodziny zastępczej". Do wspólnej fotografii zapozowała z Jarosławem Boberkiem i  Misheel Jargalsaikhan. Okazuje się, że obsada spotkała się przypadkowo podczas spaceru. 

Kocham Śródmieście, ale dzisiaj stwierdziłam, ze Mokotów też jest całkiem fajny. Mieszka tam moja przyjaciółka Monika Mrozowska, a na spacerku spontanicznie można spotkać kolejnego przyjaciela, który, tak jak Monika napisała pod swoim postem, jest jak wino - napisała Misheel Jargalsaikhan.
 

Co słychać u aktorów z "Rodziny zastępczej"? 

Jarosław Boberek w tym roku skończy 60 lat. Aktor ma na swoim koncie setki ról. W ostatnich latach sprawdza się głównie w dubbingu, a także na deskach teatralnych. Monika Mrozowska to obecnie influencerka i autorka książek kulinarnych. Założyła także swój sklep z produktami dla dzieci. Prywatnie jest mamą czwórki dzieci. Misheel Jargalsaikhan natomiast została lekarką, która specjalizuje się w medycynie naturalnej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.