Zarzucono Kaczorowskiej "pokazywanie życia w cukierkowych barwach". Mąż stanął w jej obronie

Agnieszka Kaczorowska musiała się zmierzyć z krytyką pod ostatnim nagraniem z wakacji. Wtem do akcji wkroczył jej mąż.

Agnieszka Kaczorowska często chwali się w mediach społecznościowych życiem prywatnym. Tancerka uwielbia wrzucać zdjęcia z wakacji, które spotykają się z wieloma komentarzami ze strony obserwatorów. Nie wszystkie są pozytywne, o czym przekonała się celebrytka, kiedy opublikowała nagranie znad morza. Niestety, rodzinny kadr nie przypadł do gustu internautce, która postawiła jej zarzut pokazywania "cukierkowego życia". Maciej Pela stanął w obronie żony.

Zobacz wideo Kwaśniewska komentuje słowa Kaczorowskiej. Ale wybrnęła!

Agnieszka Kaczorowska w ogniu krytyki. Poszło o lukrowanie życia. Maciej Pela zareagował

Agnieszka Kaczorowska wrzuciła do mediów społecznościowych filmik, na którym widać, jak bawi się w morzu z córkami. Internautce nie spodobało się to, co zaprezentowała tancerka w social mediach. Zarzuciła Kaczorowskiej, że pokazuje odrealniony obraz spędzania chwil z kilkulatkami. "Cały czas pani przedstawia życie w cukierkowych barwach. Doskonale wiemy, że życie z dziećmi nie jest takie cukierkowe" - podsumowała użytkowniczka Instagrama. Nagle w obronie Kaczorowskiej postanowił stanąć Maciej Pela. Mąż napisał, jak to wygląda z jego strony.

 
Cukierki lukrecjowe są czasem czarne. I co teraz? - zwrócił uwagę mąż Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska - afera 

Ostatnio głośno było o Agnieszce Kaczorowskiej za sprawą zakończenia jej współpracy z Teatrem Tu i Teraz. Aktorka nie kryła zdziwienia szybkim rozstaniem z miejscem pracy. Była niezadowolona z tego, że została zwolniona z teatru, o czym wspominała na swoich InstaStories. Do całej sytuacji odnieśli się: Qczaj i Edyta Herbuś, którzy opowiedzieli, jak wyglądała sytuacja z ich strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.