Agnieszka Kaczorowska została bez pracy w teatrze. Wydała oświadczenie: Odbieram to jako brak szacunku

Agnieszka Kaczorowska podzieliła się zaskakującą informacją z fanami. Nie zagra już zaplanowanych spektakli. Wszystko wyjaśniła w przemówieniu na InstaStoires.

Agnieszka Kaczorowska to aktorka serialowa, filmowa i teatralna, a także tancerka. Szerszej publiczności znana z roli Bożenki z "Klanu", jednak już dawno zerwała z tym wizerunkiem. Wystąpiła w roli profesjonalnej tancerki w kilku edycjach "Tańca z Gwiazdami", a także skupiła się na karierze teatralnej i rozwoju osobistym. Jest m.in. certyfikowanym trenerem mentalnym. Kaczorowska jest też bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się zawodowymi i prywatnymi kadrami - jest żoną Macieja Peli, a także mamą dwójki dzieci. Ostatnio podzieliła się z internautami przykrą wiadomością. Straciła pracę w jednym ze spektakli.

Zobacz wideo "Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Kaczorowska uderza w Iwonę Pavlović

Agnieszka Kaczorowska straciła angaż w teatrze. To nie była jej decyzja 

Aktorka od pewnego czasu jeździła z Teatrem Tu i Teraz po całej Polsce. Grała w spektaklu "Ślub Doskonały". W weekend miała pojawić się w Warszawie i Lublinie. 30 marca na trzy dni przed datą występu otrzymała telefon od producentki sztuki, że nie zagra w zbliżających się spektaklach i że zastąpi ją dublerka. W nagraniu opublikowanym na InstaStories z przykrością opowiedziała o całej sytuacji.

Wielokrotnie zapraszałam was na nasz spektakl "Ślub doskonały". [...] Czuję się w obowiązku poinformować was, że na trzy dni przed spektaklem dostałam telefon od pani producent Teatru Tu i Teraz, że ja nie zagram tych spektakli i zagra je moja dublerka. Ta decyzja jest dla mnie niezrozumiała. Chcę podkreślić, że to, że nie będzie mnie w weekend na scenie, nie jest moją decyzją. Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie. Jest mi też bardzo przykro, ponieważ odbieram to jako brak szacunku do mojej osoby - mówiła Kaczorowska.

Kaczorowska obnażyła Teatr. Zachęciła do walczenia o sobie

W dalszej części wypowiedzi aktorka poinformowała, że odeszła z tego projektu. Postanowiła zabrać głos i gorzko ocenić, w jaki sposób Teatr Tu i Teraz traktuje aktorów. Wyznała, że nie jest pierwszą osobą, która została tak potraktowana. "Nie akceptuję tego, jak są traktowani ludzie w tym teatrze, nie ma na to mojej zgody, nie chcę w tym uczestniczyć i wiem, że nie jestem pierwszą osobą, która została tak potraktowana - mówiła". Postanowiła wykorzystać tę sytuację, aby zachęcić obserwatorów do walki o swoje. Życzyła odwagi, aby podejmować decyzje zgodnie ze swoim sumieniem, a także, aby inni nie pozwalali na podobne traktowanie. Kaczorowska zdradziła, że już wkrótce znowu wróci do grania w całej Polsce, jednak w innym projekcie. Po opublikowaniu nagrania otrzymała ogromne wsparcie od obserwatorów.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Fot. @agakaczor

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.