Zuzanna Grabowska obcięła włosy. Fryzura podobna do tej, którą nosi jej mąż

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska byli gośćmi audycji radia RMF FM. Aktorka zaprezentowała się w nowej fryzurze.

Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska są małżeństwem od 2013 roku. Poznali się jeszcze na studiach, a muzyk nie wiedział, że jego koleżanka z roku jest córką znanego aktora, Andrzeja Grabowskiego. W audycji RMF FM opowiedzieli o tym, jak razem grali w "Romeo i Julii". Podczas rozmowy mogliśmy zobaczyć Zuzannę Grabowską w nowej fryzurze.

Zobacz wideo Wywiad z Pawłem Domagałą. "Nie pisałem żadnej piosenki z myślą o filmie"

Zuzanna Grabowska ma nową fryzurę. Żona Pawła Domagały obcięła włosy

Zuzanna Grabowska początkowo miała studiować w Krakowie, jednak nie została przyjęta na uczelnię. Paweł Domagała również planował tam szkolić swój warsztat aktorski, jednak ostatecznie nie dotarł na egzamin. Dzięki temu para poznała się podczas studiów na Akademii Teatralnej w Warszawie. W wywiadzie dla RMF FM wrócili do początków związku. Przy okazji aktorka zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze. Obecnie nosi krótkie, kręcone blond włosy. Jeszcze niedawno miała nieco dłuższe uczesanie.

Myśmy byli razem na roku w Akademii Teatralnej i jedną z takich naszych pierwszych produkcji teatralnych w sensie sceny, które mieliśmy zagrać, to właśnie było "Romeo i Julia" (...) - opowiadała Zuzanna Grabowska. Byliśmy ciągle sparowani razem, bo jesteśmy podobni do siebie, nawet mamy fryzury podobne - wtrącił jej mąż, jednocześnie odnosząc się do jej nowego uczesania.
 

"Dostaliśmy tę 'Romeo i Julię', to było śmieszne, bo mieliśmy tak skończyć wzruszająco, a pamiętasz, wszyscy się śmiali" - kontynuowała Zuzanna Grabowska. - Bo ja otworzyłem okno i myśleli, że wyskoczyłem na Miodową, na ulicę (...)" - dodał Paweł Domagała. Ze względu na podobieństwo często grali także rodzeństwo.

 

Córki Andrzeja Grabowskiego

Córki Andrzeja Grabowskiego, które ma z byłą żoną Anną Tomaszewską, poszły w ślady ojca. Zuzanna Grabowska, starsza z nich, występowała m.in. na deskach Teatru Dramatycznego czy Teatru 6. Piętro. Katarzyna Grabowska ukończyła łódzką filmówkę. Znana jest widzom takich seriali jak "Zakochani po uszy" czy "M jak miłość".  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.