Paulina Smaszcz spotkała się z wnuczką. "Nasz świat zakwitł na nowo". Nawiązała do rodziny

Paulina Smaszcz kilka dni temu poinformowała, że wybiera się na święta wielkanocne do Włoch, gdzie mieszka jej syn. Bizneswoman opublikowała zdjęcia z wnuczką.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski niedawno zostali dziadkami. Ich syn Franciszek z żoną Laurą doczekali się córki. "Kobieta petarda" już od kilku dni zapowiadała, że planuje odwiedzić Włochy i spotkać się z wnuczką. Pochwaliła się na nawet wyjątkowym prezentem na tę okazję. W Poniedziałek Wielkanocny opublikowała wspólne zdjęcia z niemowlakiem.

Zobacz wideo Janachowska nie chciała komentować afery ze Smaszcz

Paulina Smaszcz spotkała się z wnuczką

Maciej Kurzajewski już w połowie marca zabrał Katarzynę Cichopek do Werony. Tam odwiedził syna i podzielił się zdjęciami ze wspólnego spaceru z wnuczką. Teraz ze spotkania z dziewczynką cieszy się Paulina Smaszcz. Na jej Instagramie i TikToku pojawiły się wspólne zdjęcia. Rozpromieniona ekspertka od PR-u trzyma wnuczkę na rękach.

Jesteś pszczółką, dzięki której nasz świat zakwitł na nowo. Nasze życie nabrało nowych nasyconych barw i przyniosło odrodzony sens życia, który w obecnych czasach jest miłością, szczęściem, szacunkiem, lojalnością i wsparciem w rodzinie - napisała w poście.
 

Fani w komentarzach podzielają entuzjazm Pauliny Smaszcz. "Jaki to jest rozczulający widok" - napisała jedna z fanek. "Szczęście wypisane na twarzy" - dodała inna obserwatorka. "Szczęśliwa babcia z wnusią. Piękny obrazek" - skomentowała kolejna.

Paulina Smaszcz wzięła zdjęcie "wnuczki" z internetu

Po tym jak Maciej Kurzajewski relacjonował wspólne zakupy z Katarzyną Cichopek, podczas których zaopatrzył się w prezenty dla wnuczki, na profilu na Instagramie Pauliny Smaszcz pojawiło się zdjęcie noworodka. Wszyscy myśleli, że to córka Franciszka Kurzajewskiego. Okazało się jednak, że jest to fotografia ściągnięta z internetu. W rozmowie z Plotkiem "Kobieta petarda" tłumaczyła swoje zachowanie, a przy okazji uderzyła w byłego męża i jego partnerkę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.