Antek Królikowski wrócił na Instagram po kolejnej aferze. Zdradził, czym teraz się zajmuje

Antoni Królikowski po kolejnej aferze ze swoim udziałem zniknął z mediów społecznościowych. Teraz powrócił na Instagram.

Dzień bez afery z udziałem Antka Królikowskiego dniem straconym. Aktor bardzo wziął to sobie do serca. Co jakiś czas staje się bohaterem kolejnych skandali. Później znika na jakiś czas z mediów, aby potem wrócić z impetem. Antoni Królikowski od dawna jest w konflikcie z Joanną Opozdą. Ostatnio jednak aktor przeszedł samego siebie. Na InstaStories Królikowskiego można było przez krótki czas ujrzeć intymne nagrania i zdjęcia przedstawiające zrozpaczoną byłą partnerkę w ciąży. Aktor utrzymywał, że jego profil został zhakowany. Po aferze zniknął z Instagrama. Teraz wrócił, by pokazać, w co się zaangażował.

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Antek Królikowski wraca na Instagram. Ma nową pracę

Antoni Królikowski przez pewien czas był nieobecny w mediach społecznościowych. Ostatnie opublikowane zdjęcie to fotografia z ukochaną Izabelą. Pod postem znalazło się wiele negatywnych komentarzy pod adresem aktora. Ludzie negowali jego zachowanie. Może właśnie dlatego Królikowski postanowił zniknąć na pewien czas z Instagrama. 7 kwietnia opublikował pierwszą relację od końca marca. Pokazał nagranie z planu filmowego. Jak się okazuje, aktor otrzymał angaż. 

Antek KrólikowskiAntek Królikowski Fot. @antek.krolikowski

Antoni Królikowski zatrudnił specjalistę od wizerunku

Afery z udziałem Antoniego Królikowskiego mocno nadszarpnęły jego wizerunek. Rok temu znajomy aktora w rozmowie z Plotkiem przyznał, że Królikowski bardzo obawiał się o przyszłość zawodową. W związku z tym podjął decyzję, aby za wszelką cenę ratować karierę. Zatrudnił specjalistę od wizerunku. Od zeszłego roku aktora jednak nie ominęły afery. W samym 2023 roku był częścią już dwóch - jazdy pod wpływem THC i publikowanie prywatnych filmików Joanny Opozdy. Jak widać, o karierę nie musi się martwić. Obecnie przebywa na planie nowej produkcji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.