Krzysztof Jackowski zna pogodę na Wielkanoc. Może się zdziwić, bo meteorolodzy też

Krzysztof Jackowski wywróżył pogodę na Wielkanoc 2023. Zapomniał, że można ją sprawdzić w internecie?

Krzysztof Jackowski od lat przewiduje zjawiska na świecie, które według jego opinii mają się wkrótce wydarzyć. W ostatnim czasie wziął się również za pogodę. Kilka miesięcy temu zdradzał nam, jak ma wyglądać wiosna. Niedługo później opowiedział o swojej wizji dotyczącej lata. W związku z nadchodzącą Wielkanocą, przygotował prognozę na najbliższe dni, która - jak się okazuje - nie jest jednoznaczna.

Zobacz wideo Doda ubrała wielkanocną choinkę

Krzysztof Jackowski zna pogodę na Wielkanoc

Jackowski w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że w święta Polaków czeka "przewiew zimowy". Nie jednak nie być ani zimno, ani ciepło. Dni świąteczne mają być szare, a prawdziwa wiosna ma nadejść dopiero po. Przypominamy również, że Człuchowianin jeszcze w lutym wieszczył również "przełomowy kwiecień". Chodziło mu wówczas o wojnę w Ukrainie. 

W święta będzie taki przewiew zimowy. Gdyby Wielkanoc była dwa dni później, to pogoda byłaby super. Podczas świąt nie będzie zimno, nie będzie jednak też tak ciepło jakbyśmy chcieli. Pogoda będzie taka, jaka powinna być w te święta. Nastąpi przesilenie. Po świętach nadejdzie wiosna. W święta będzie szaro - zdradził dla "Super Expressu".

Pogoda na Wielkanoc 2023

Aby sprawdzić pogodę na najbliższe dni, nie trzeba jednak wróżyć z fusów. Wystarczy sprawdzić, co przez badania naukowe przewidują meteorolodzy. W Wielką Sobotę, 8 kwietnia, mieszkańcy wielu polskich miast będą musieli przygotować się na opady deszczu. W Niedzielę Wielkanocną, 9 kwietnia, pogoda nieco się poprawi i wielu miejscowościach pojawi się słońce. W Poniedziałek Wielkanocny słońce ma zaś pojawić się w zaledwie kilku miejscowościach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.