Klaudia Halejcio udekorowała dom na Wielkanoc. Gigantyczna pisanka, gigantyczne kwiaty, wszystko gigantyczne

Klaudia Halejcio wzięła się za dekorowanie willi na Wielkanoc. Ogromne dekoracje w różowym kolorze pojawiły się w salonie.

W lipcu 2021 roku Klaudia Halejcio z rodziną przeprowadziła się do wartej dziewięć milionów złotych willi. Dom ma imponującą powierzchnię ponad 500 m2. Wnętrze zostało urządzone w stylu nowoczesnym i glamour. Dominują jasne barwy, marmur i przytulne dodatki. Celebrytka wie, jak korzystać z ogromnej przestrzeni. Na każde święta Bożego Narodzenia czy Wielkanocy przyozdabia dom. I zawsze idzie na całość. Tak jak w tym roku. Na początku kwietnia pokazała, jak dekoruje salon na zbliżające się święta. Postawiła na ogromne, różowe dodatki. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła gabinet partnera. Wnętrze ocieka luksusem. Dominuje marmur i mosiężne zdobienia

Klaudia Halejcio szykuje się do świąt. Pokazała, jak dekoruje dom

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi korkami. Klaudia Halejcio wzięła się za ozdabianie ogromnego domu w ostatniej chwili. Rano 6 kwietnia na InstaStories pochwaliła się, jak dekoruje stół w salonie. W tym roku postawiła na różowe dodatki. Na drewnianym stole znalazł się jedwabny obrus, nonszalancko rozłożony na blacie, duże wazony z żywymi kwiatami i gigantyczna pisanka. Pod stołem postawiła dwa różowe baranki. Wszystkiemu przyglądała się z wózka Nela. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Dom Klaudii HalejcioDom Klaudii Halejcio Fot. @klaudiahalejcio

Dramat Klaudii Halejcio. Raty za willę są horrendalnie wysokie

Okazała posiadłość, w której mieszka gwiazda z partnerem Oskarem i córka Nelą jest wzięta na kredyt. Willa na warszawskim Ursynowie to spełnienie marzeń celebrytki, jednak nie jest bez wad. Ze względu na galopującą inflację raty kredytu od zeszłego roku stale wzrastały. Halejcio była przez to zmuszona więcej pracować. Spłacenie domu zajmie parze 30 lat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.