Rodzice Madeleine McCann wydali oświadczenie. Odcinają się od sprawy Julii Faustyny

Madeleine McCann do dziś nie została odnaleziona. Podaje się za nią Polka Julia Faustyna, która wykonała nawet testy DNA, aby udowodnić swą rację, co jej się nie udało. Rodzice zaginionej brytyjki wydali oświadczenie w tej sprawie.

Madeleine McCann to tak naprawdę Julia Faustyna? Polka rzuciła nowe światło w sprawie zaginięcia z 2007 roku. Uważa się za zaginioną brytyjkę. McCann miałaby dziś 19 lat. W wersję Julii Faustyny uwierzyło mnóstwo osób z całego świata. Dziewczyna w krótkim czasie zdobyła popularność. Ostatnio została zaproszona do amerykańskiego programu "Dr. Phil", gdzie miała okazję opowiedzieć o swojej wersji zdarzeń. Co na to rodzice Madeleine McCann?

Zobacz wideo Najgłośniejsze zaginięcia w Polsce. Nie wszystkie zostały wyjaśnione, nie wszystkich sprawców ukarano

Rodzice Madeleine McCann wydali krótkie oświadczenie w sprawie Julii Faustyny

Historią Julii Faustyny zainteresowała się detektywka Fia Johnson, która na początku wyznała, że nie wierzyła w wersję przedstawioną przez Polkę. Dziewczyna wykonała testy DNA, aby udowodnić swoją rację. Są już wyniki tych badań. Wyszło z nich, że ma ona polskie, litewskie i rosyjskie korzenie, zatem nie jest zaginioną. Julia Faustyna wielokrotnie chciała skontaktować się z rodzicami Brytyjki, lecz ci nie byli tym zainteresowani. W ostatnich latach trafiło do nich mnóstwo fałszywych zgłoszeń. Finalnie państwo McCann postanowili przerwać milczenie. Internauci zalewają rodzinę prośbami o komentarz w sprawie ostatnich poczynań Julii Faustyny. Jaka jest reakcja państwa McCann na wyniki badań DNA? Powierzają sprawę brytyjskiej policji. Wydali oświadczenie o następującej treści:

W tej chwili nie ma nic do przekazania. Jeśli kiedyś się to zmieni, będzie to pochodziło od Metropolitan Police.

Madeleine McCann wciąż nie została odnaleziona. Czy to koniec działań Julii Faustyny?

Julia Faustyna na swoim Instagramie do tej pory opublikowała zdjęcia, na których porównuje siebie do zaginionej Brytyjki. Znalazła podobieństwo między innymi w oczach oraz rysach twarzy. Wielokrotnie podkreślała, że w dzieciństwie miała do czynienia z przestępcą i mogła zostać kiedyś uprowadzona. Warto zaznaczyć, że Polka nadal nie zrobiła badań ukazujących zgodność profili genetycznych z rodzicami zaginionej. Nie wiemy, jakie kroki podejmie w najbliższej przyszłości. Zainteresowanie jej osobą z czasem przerodziło się w ogromny hejt.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.