Olena Zełenska podczas wizyty w Polsce wyglądała na przygnębioną. Uśmiech wydawał się wymuszony

Pierwsza dama Ukrainy Olena Zełenska podczas wizyty miała bardzo poważną minę. Mimo dopracowanej do perfekcji stylizacji, wydawała się być przygnębiona, a uśmiech na jej twarzy prezentował się sztucznie. Biorąc pod uwagę sytuację na wschodzie, powodów do radości nie ma zbyt wiele.

Wizyta Ukraińskiej pary prezydenckiej w Polsce przebiegła bez zarzutów i na pozór wszystko było w jak najlepszym porządku. Przyglądając się jednak nieco bliżej wyraźne było widać, że Olenie Zełenskiej daleko było do radości. Pierwsza dama Ukrainy wydawała się być przygnębiona i zmęczona wciąż trwającą sytuacją na wschodzie. Uśmiech na jej twarzy nie wyglądał na szczery.

Zobacz wideo

Olena Zełenska podczas wizyty w Polsce nie była w najlepszym humorze. Pierwsza dama próbowała zachować pozory

Podczas środowej wizyty w Polsce stylizacja Oleny Zełenskiej była dopracowana do perfekcji. Pierwsza dama Ukrainy miała na sobie nowoczesną, bordowo-brązową sukienkę midi o bardzo klasycznym fasonie. Uzupełniła ją ponadczasowymi czółenkami i delikatnym paskiem. Charakteru nadały średniej wielkości kolczyki w srebrno-złotym kolorze i niewielki naszyjnik z przywieszką. Całość uzupełniła elegancka fryzura i naturalny makijaż pasujący do typu kolorystycznego kobiety.

Wizyta prezydenta Ukrainy Wolodymyra Zełenskiego w WarszawieWizyta prezydenta Ukrainy Wolodymyra Zełenskiego w Warszawie Fot. Agencja Wyborcza.pl

Olena Zełenska przeżywa trwającą w Ukrainie wojnę. Uśmiech na jej twarzy dobra mina do złej gry

Mimo idealnego looku żona prezydenta Ukrainy nie wydawała się być szczęśliwa. Goszczący na jej twarzy uśmiech nie wyglądał naturalnie. Żona prezydenta Ukrainy wyglądała na wyraźnie przygnębioną i zmartwioną cały czas trwającą w Ukrainie wojną. Konflikt z Rosją trwa już ponad rok i nic nie wskazuje na to, aby miał się szybko zakończyć.

Ukraińska para prezydencka przybyła do Polski, aby spotkać się z Andrzejem Dudą i Agata Kornhauser-Dudą. Sąsiedzi zza wschodniej granicy zostali przyjęci w Pałacu Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.