Edyta Pazura ozdobiła już dom na Wielkanoc. Jest na bogato. Pisanki, kogut i żywe kwiaty. Imponująca aranżacja

Edyta Pazura rozpoczęła już przygotowania do świąt wielkanocnych. Na swoim profilu na Instagramie pokazała, jak rozwiesza ozdoby. Zaprezentowała również efekt końcowy. Zobaczcie, jak wygląda jej dom.

Wygląda na to, że Edyta Pazura była jedną z pierwszych celebrytek, które przystroiły już swój dom na Wielkanoc. Żona Cezarego Pazury pochwaliła się, jak w pocie czoła wymyśla kreatywne ułożenie ozdób. Filmik z całego procesu wylądował na jej profilu w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zachwytu.

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Edyta Pazura ozdobiła już dom na Wielkanoc

Edyta Pazura jest aktywna w mediach społecznościowych. Celebrytka często dodaje posty z życia prywatnego. Chwali się różnymi wyjazdami, a także czasem spędzonym z rodziną. Tym razem postanowiła pokazać fanom, jak wyglądają jej przygotowania do świąt wielkanocnych. Choć Wielkanoc dopiero przed nami, Pazura przystroiła już dom. Przedstawiła obserwatorom, jak się do tego zabrała. Na pierwszy ogień poszło ozdobienie kominka. 

Uwielbiam to robić i jeszcze dobrze się przy tym bawię. Mogłabym w nocy o północy - napisała w poście.
 

Żona Cezarego Pazury nie kryła, że ozdabianie domu sprawia jej dużą frajdę. Nagrała swoje działania krok po kroku. Początkowo postawiła na figurki kogucika i kury. Nie mogło zabraknąć bazi. Później przyszła pora na kolorowe pisanki. Pazura dodała również cebulki żonkili, które wkrótce zakwitną. Całość dopełniła pięknymi świeczkami. Celebrytka nie kryła swojego zadowolenia z całej aranżacji. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Edyta Pazura udekorowała już dom na WielkanocEdyta Pazura udekorowała już dom na Wielkanoc fot. https://www.instagram.com/edyta_pazura/

Fani Edyty Pazury zachwyceni

Pod opublikowanym postem Edyta Pazura zebrała mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani pisali, że bardzo podoba im się ozdobione wnętrze domu. Opowiadali także, jak oni lubią przystrajać dom na Wielkanoc. Niektórzy wyznali, że przygotowania do świąt również są dla nich przyjemne.

Mam tak samo, ozdabianie domu to moja super moc.
Pięknie. Jak żonkile zakwitną będzie uroczo.
Śliczna dekoracja. Ja też tak mam, kocham to robić.

Edyta Pazura zabrała już ponad 255 tysięcy obserwujących na Instagramie. Spora część jej fanów regularnie wspiera ją w komentarzach pod postami. Nie da się ukryć, że wygląd wnętrz jest ważny dla celebrytki. Jakiś czas temu wraz z mężem zdecydowała się na remont. Czasem chwali się nowymi aranżacjami za pomocą mediów społecznościowych. A wy lubicie ozdabiać dom? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.