Edyta Pazura z fantazją urządziła pokój córki. Uwagę zwraca bajeczna tapeta w kwiaty. Wszystko przemyślała

Edyta Pazura pokazała, jak wygląda pokój Rity. Odświeżając wnętrze córki, przemyślała każdy szczegół. Uwagę zwraca tapeta.

Edyta Pazura uwielbia dekorować wnętrza i chętnie chwali się metamorfozami domu w mediach społecznościowych. Znajduje się w nim m.in. rustykalna kuchnia wykończona pięknymi kaflami i łazienka z gigantycznym prysznicem. Teraz pokazała, jak wygląda pokój córki.  

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Edyta Pazura, Cezary Pazura, Michał Żebrowski, Aleksandra ŻebrowskaMarina nie znała Szczęsnego, a Lewa nie lubiła piłkarzy. Tak poznały się gwiazdy

Edyta Pazura pokazała pokój córki 

Edyta Pazura kilka miesięcy temu puściła wodze fantazji i przeprowadziła metamorfozę pokoju Rity. Przy okazji wieczornej rutyny, jaką jest czytanie książek z dziećmi, zaprezentowała, jak dziś wygląda wnętrze. W królestwie dziewczynki króluje zieleń i klasyczne dodatki. Uwagę zwraca fantazyjna tapeta z motywem kwiatów, które oświetlają lampy ledowe. Obok łóżka dostrzegamy białą półkę przypominającą drabinę, na której swoje miejsce znalazły ulubione zabawki oraz szafkę nocną.

Reading time (dop. red. pol. pora czytania) - czytamy na Insta Stories Edyty Pazury.

Edyta Pazura pokazała pokój synaEdyta Pazura pokazała pokój syna Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura, projektując nowy pokój córki, przemyślała każdy szczegół. Dominująca w nim zieleń ma dodawać pomieszczeniu harmonii. Oprócz tego wprowadziła kilka drewnianych i białych elementów, które wybijają się na tle całej aranżacji. Szczególną uwagę przykuwa półka o drewnianych wykończeniach, na których umieszczono liczydło i pozostałe zabawki Rity. Tuż obok dostrzegamy duży regał, który najpewniej służy do przechowywania jej rzeczy.

Edyta Pazura pokazała pokój RityEdyta Pazura pokazała pokój Rity Instagram @edyta_pazura

Rodzice dziewczynki nie zapomnieli również o biurku, które niebawem przyda się Ricie do nauki. Póki co ułożyła na nim kolorowe flamastry i z pewnością spędza długie godziny na tworzeniu pięknych malunków. 

Edyta Pazura pokazała pokój RityEdyta Pazura pokazała pokój Rity Instagram @edyta_pazura

Edyta PazuraEdyta Pazura świętuje urodziny w luksusie. Dubajski hotel, plaża i palmy

Więcej zdjęć pokoju córki Edyty Pazury znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o: