Małgorzata Rozenek padła ofiarą oszustwa. Sprawa trafiła na policję. "Mi jest przykro"

Małgorzata Rozenek ostatnio padła ofiarą internetowego oszustwa. Sprawa od razu trafiła na policję.

Małgorzata Rozenek cieszy się ogromną popularnością, która pozwoliła jej na zdobycie pokaźnego grona fanów. Na co dzień spełnia się w wymarzonej posadzie prowadzącej "Dzień dobry TVN", a oprócz tego prężnie udziela się w mediach społecznościowych. Między innymi za pośrednictwem Instagrama ma okazję brać udział w licznych kampaniach reklamowych, co stało się jej dodatkowym źródłem dochodu. Niestety, szeroka rozpoznawalność ma też gorsze strony. Niektóre firmy nielegalnie wykorzystują jej wizerunek. 

Zobacz wideo "Niezwykłe miejsce, niezwykłe przeżycie". Małgorzata Rozenek zachwycona obozem Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek zgłosiła internetowych oszustów na policję

Kilka dni temu na Instagramie Małgorzaty Rozenek ukazał się nietypowy wpis. Poinformowała, że pewna firma wykorzystała wizerunek jej rodziny do promowania fake-newsów. Przy okazji przypomniała fanom, że reklamuje określone produkty jedynie za pośrednictwem własnych mediów społecznościowych: "Jeśli coś wam polecam, pokazuję to na mnie, na Instagramie, dlatego nie wierzcie w informacje przekazywane na innych platformach" - mówiła wówczas Małgorzata Rozenek. Teraz celebrytka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post przyznała, że już poszła o krok dalej i zgłosiła sprawę na policję. Nie podoba jej się wizja wykorzystywania jej wizerunku do naciągania fanów.

To jest tak, że raz na jakiś czas pojawiają się wykorzystania mojego wizerunku, które są o tyle szkodliwe, że często oszuści reklamują jakieś szkodliwe albo dla zdrowia, albo dla portfela ludzi rzeczy.  Tym bardziej mi jest przykro, kiedy mój wizerunek jest do tego typu oszustów wykorzystywany. My za każdym razem staramy się o tym informować o tym organy ścigania, właśnie po to, aby nie dawać przyzwolenia na tego typu oszustwa - wyjaśniła Małgorzata Rozenek w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Gwiazdy padły ofiarą oszustwa

Warto przypomnieć, że Małgorzata Rozenek to nie jedyny celebrytka, która padła ofiarą oszustwa. Ostatnio na ten temat otworzyła się Agnieszka Chylińska. Wcześniej o podobnych sytuacjach mówiła również Dominika Gwit i Dorota Szelągowska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.