Dominika Gwit z ważnym apelem do fanów. "Proszę, ostrzeżcie bliskich"

Dominika Gwit opublikowała apel, w którym ostrzegła fanów przed internetowymi oszustami. Aktorka nie gryzła się w język.

Dominika Gwit padłą ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jej wizerunek. W sieci można znaleźć reklamy z jej zdjęciami, zachęcające do zakupów środków na odchudzanie. Oburzona aktorka zaapelowała do fanów, żeby przestrzec ich przed oszustami.

Polecamy: Dominika Gwit po narodzinach syna poprosiła o pomoc. "Łatwo nie jest". Teraz dziękuje za wsparcie

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit ofiarą oszustów. Zaapelowała do fanów

Dominika Gwit udostępniła w sieci InstaStory, w którym poruszyła temat kłamliwej reklamy. Aktorka ostrzegła fanów przed szkodliwą reklamą środków do odchudzania, w której nielegalnie wykorzystano jej wizerunek.

Nigdy nie polecałam i nie będę polecać żadnych środków na odchudzanie. To fotomontaż. Jeśli traficie na to w sieci, nie klikajcie w nic - podkreśliła.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram / Dominika Gwit screen

To nie pierwsza taka sytuacja, kiedy można zaobserwować w sieci reklamy z wizerunkiem znanych osób, które mają rzekomo reklamować odchudzające tabletki i inne specyfiki. Dominika Gwit bardzo prosiła o reagowanie na oszustwo i ostrzeganie przed nim bliskich.

Nie tylko mnie to dotyczy. Jesteśmy w to wrabiani nagminnie. Proszę, ostrzeżcie bliskich, bo już piszecie do mnie, że mama lub ciocia chcą to zamawiać, bo ja to polecam... To oszustwo! Nie wiadomo co to jest za trucizna - podsumowała.

Dominika GwitDominika Gwit Instagram / Dominika Gwit screen

Dominika Gwit - macierzyństwo

Aktorka 18 stycznia 2023 roku powitała na świecie swoją pierwszą pociechę. W mediach społecznościowych Dominika Gwit często udostępniała relacje i zdradziła fanom, że po porodzie czuje się dobrze. Oprócz tego aktorka podkreśliła, że bardzo się cieszy z każdej chwili spędzonej z dzieckiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.