Dominika Gwit po narodzinach syna poprosiła o pomoc. "Łatwo nie jest". Teraz dziękuje za wsparcie

Na początku 2023 roku Dominika Gwit urodziła syna. Jak wyjawiła na Instagramie, w opiece nad noworodkiem pomaga jej babcia chłopca.

Dominika Gwit i jej mąż długo starali się o upragnioną ciążę. Informacją o tym, że zostaną rodzicami, podzielili się w sierpniu ubiegłego roku. Termin porodu aktorki wyznaczono na styczeń, jednak Gwit sama przyznała, że nie wie, kiedy dokładnie jej dziecko przyjdzie na świat ze względu na choroby, z którymi się zmaga. Bardzo aktywna w mediach społecznościowych celebrytka w połowie miesiąca zniknęła jednak z Instagrama, aby w spokoju przygotować się do porodu. 19 stycznia poinformowała, że jej syn dzień wcześniej przyszedł na świat.

Zobacz wideo Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Tak mieszka Agnieszka ChylińskaTak mieszka Chylińska. Cała ściana zapełniona obrazkami. Dominują religijne

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z mamą. Może liczyć na jej wsparcie

Gwit w szpitalu spędziła tydzień i od kilku dni jest już w domu z nowym członkiem rodziny. Opieka nad noworodkiem jest często sporym wyzwaniem dla świeżo upieczonej mamy, jednak aktorka może liczyć na silne wsparcie. Jak poinformowała w instagramowym poście, jest u niej mama, która pomoże jej zająć się synem.

Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że będzie. Na szczęście jest ona. Mama. Zawsze przy mnie, zawsze gotowa do pomocy, zawsze z miłością - napisała Dominika Gwit.

Aktorka dodała, że jej mama jest dumna i szczęśliwa, zwłaszcza że córka zrobiła jej prezent zaledwie trzy dni przed Dniem Babci.

Mamo, marzę, by dać mojemu synkowi tyle miłości, ile mam od ciebie. Dziękuję - podkreśliła w poście.

Dominika Gwit opatrzyła wpis wspólnym zdjęciem z mamą trzymającą pękaty bukiet kwiatów.

 

Donatella VersaceHadid długo ukrywała, że poprawiła nos. Khloe dziś żałuje jednego z zabiegów

To zresztą nie pierwszy raz, gdy aktorka chwali się na Instagramie zdjęciem z Hanną Gwit. W mediach społecznościowych publikowała już rodzinny kadr w objęciach mamy wykonany w czasie ślubu z Wojciechem Dunaszewskim.

 

Gwit i Dunaszewski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 7 lipca 2018 roku. Aktorka mówiła otwarcie, że przygotowuje się do ślubu, jednak szczegóły ceremonii długo ukrywała przed mediami. Dopiero po fakcie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki z tego szczególnego wydarzenia. W 2019 roku małżonkowie udzielili wspólnego wywiadu dla "Vivy!", w którym zdradzili, że planują powiększenie rodziny. Teraz marzenie pary w końcu się spełniło.

Więcej o: