Dominika Gwit po narodzinach syna poprosiła o pomoc. "Łatwo nie jest". Teraz dziękuje za wsparcie

Na początku 2023 roku Dominika Gwit urodziła syna. Jak wyjawiła na Instagramie, w opiece nad noworodkiem pomaga jej babcia chłopca.

Dominika Gwit i jej mąż długo starali się o upragnioną ciążę. Informacją o tym, że zostaną rodzicami, podzielili się w sierpniu ubiegłego roku. Termin porodu aktorki wyznaczono na styczeń, jednak Gwit sama przyznała, że nie wie, kiedy dokładnie jej dziecko przyjdzie na świat ze względu na choroby, z którymi się zmaga. Bardzo aktywna w mediach społecznościowych celebrytka w połowie miesiąca zniknęła jednak z Instagrama, aby w spokoju przygotować się do porodu. 19 stycznia poinformowała, że jej syn dzień wcześniej przyszedł na świat.

Zobacz wideo Oryginalne imiona dzieci gwiazd

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z mamą. Może liczyć na jej wsparcie

Gwit w szpitalu spędziła tydzień i od kilku dni jest już w domu z nowym członkiem rodziny. Opieka nad noworodkiem jest często sporym wyzwaniem dla świeżo upieczonej mamy, jednak aktorka może liczyć na silne wsparcie. Jak poinformowała w instagramowym poście, jest u niej mama, która pomoże jej zająć się synem.

Łatwo nie jest, ale nikt nie mówił, że będzie. Na szczęście jest ona. Mama. Zawsze przy mnie, zawsze gotowa do pomocy, zawsze z miłością - napisała Dominika Gwit.

Aktorka dodała, że jej mama jest dumna i szczęśliwa, zwłaszcza że córka zrobiła jej prezent zaledwie trzy dni przed Dniem Babci.

Mamo, marzę, by dać mojemu synkowi tyle miłości, ile mam od ciebie. Dziękuję - podkreśliła w poście.

Dominika Gwit opatrzyła wpis wspólnym zdjęciem z mamą trzymającą pękaty bukiet kwiatów.

 

To zresztą nie pierwszy raz, gdy aktorka chwali się na Instagramie zdjęciem z Hanną Gwit. W mediach społecznościowych publikowała już rodzinny kadr w objęciach mamy wykonany w czasie ślubu z Wojciechem Dunaszewskim.

 

Gwit i Dunaszewski powiedzieli sobie sakramentalne "tak" 7 lipca 2018 roku. Aktorka mówiła otwarcie, że przygotowuje się do ślubu, jednak szczegóły ceremonii długo ukrywała przed mediami. Dopiero po fakcie opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia i filmiki z tego szczególnego wydarzenia. W 2019 roku małżonkowie udzielili wspólnego wywiadu dla "Vivy!", w którym zdradzili, że planują powiększenie rodziny. Teraz marzenie pary w końcu się spełniło.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.