Rubikowie spakowali walizki i ogłaszają: Przenosimy się do USA. Agata zdradza powody przeprowadzki

Agata Rubik i Piotr Rubik są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Tym razem ogłosili na Instagramie, że przeprowadzają się całą rodziną do Stanów Zjednoczonych. Co na to fani?

Agata Rubik i Piotr Rubik są rodzicami dwóch córek: Heleny i Alicji. Żona muzyka bardzo często publikuje zdjęcia i nagrania z udziałem męża oraz dzieci. Największą popularność zdobywają te, na których tańczą i zarażają pozytywną energią obserwatorów na Instagramie. Rubikowie często podróżują, dlatego nowe rodzinne zdjęcie z walizkami, nie powinno nikogo dziwić. Zastanawiający jest jednak podpis pod fotografią. Przenoszą się do Stanów Zjednoczonych?

Zobacz wideo Nagranie z córką Rubików. Śpiewa i tańczy

Agata Rubik ogłasza, że razem z rodziną przeprowadza się do USA. "Dobry żart"

Agata Rubik jest bardzo aktywna na Instagramie, ale ostatnio było jej trochę mniej, co zauważyli fani. Czy to wszystko przez przygotowania do przeprowadzki? Piotr Rubik i jego żona poinformowali, że razem z całą rodziną przenoszą się do Stanów Zjednoczonych. Fani jednak mają wątpliwości, bo post został opublikowany pierwszego kwietnia, w prima aprilis, dzień, w którym robimy sobie wzajemnie żarty.

Rozpoczynamy nowy rozdział w życiu i przenosimy się do USA. Czas zawalczyć o Oskara! - napisała.
 

W komentarzach zawrzało. Internauci mają wątpliwości. "Już w ubiegłym roku dobrze nas wkręciłaś", "Dobry żart", "Czas pokaże, ale analizując ostatnie mniejsze zaangażowanie na Instagramie, coś zapewne się święci". Niektórzy zauważyli, że Agata Rubik już wcześniej wspominała o wyjeździe na Wielkanoc. Żona muzyka odpowiedziała na kilka komentarzy. Zapewniła, że w tym roku nikogo nie wkręca i "to nie żart". Odpowiedziała też, że przeprowadzka związana jest "z pracą, z przygodą i ze słońcem".

Agata Rubik, Olga Frycz, Zofia Zborowska Agata Rubik została zapytana o przyjaźń w show-biznesie. Gorzkie spostrzeżenia

Historia miłości Piotra i Agaty Rubików

Związek Piotra i Agaty Rubików początkowo budził kontrowersje ze względu na dużą różnicę wieku. Artysta jest starszy od żony o 18 lat. Poznali się podczas konkursu Miss w 2005 roku, w którym Agata brała udział. Na ślubnym kobiercu stanęli trzy lata później w kościele Św. Jadwigi we Wrocławiu, a zdjęcia z uroczystości opublikował magazyn "Viva!". W kolejnym roku na świat przyszła ich córka Helena, a w 2013 roku zostali rodzicami Alicji.

Więcej o: