Agata Rubik została zapytana o przyjaźń w show-biznesie. Gorzkie spostrzeżenia

Agata Rubik kiedyś często spotykała się z Zofią Zborowską, ale później coś się popsuło w ich relacji. Teraz podzieliła się spostrzeżeniami na temat przyjaźni w show-biznesie. Padły gorzkie słowa.

Agata Rubik od lat jest obecna w polskim show-biznesie za sprawą małżeństwa z Piotrem Rubikiem. Swego czasu celebrytka często była widywana w towarzystwie Zofii Zborowskiej. Obie chętnie pozowały do wspólnych zdjęć, umawiały się na obiadki i spędzały razem czas. Coś się jednak popsuło, a Zborowska stwierdziła nawet, że Agata Rubik "nie była i nie będzie jej przyjaciółką". Teraz na temat celebryckich przyjaźni wypowiedziała się żona Piotra Rubika. 

Zobacz wideo Córka Agaty i Piotra Rubików śpiewa i tańczy

Agata Rubik gorzko o przyjaźni: Większość osób jest skoncentrowanych na sobie

Agata Rubik jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją blisko 170 tysięcy użytkowników. Celebrytka czasem organizuje dla nich serię pytań i odpowiedzi. Jeden z internautów zapytał ją, czy przyjaźń w show-biznesie jest możliwa i czy wierzy w taką relację. Żona Piotra Rubika podzieliła się raczej gorzkimi spostrzeżeniami.

Nie ma znaczenia, czy to show-biznes, czy nie, choć w show-biznesie większość osób jest mocno skoncentrowanych na sobie. Dla mnie przyjaciel to przede wszystkim taka osoba, która o tobie myśli, nie ocenia, nie zakłada złych intencji i rozmawia, kiedy coś się dzieje. Po prostu - faktycznie lubi. Takich osób jest cholernie mało - stwierdziła Agata Rubik.

Agata Rubik screenAgata Rubik screen Fot. Instagram.com/agata_rubik

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przy okazji Agata Rubik zasugerowała, że jej jedynym prawdziwym przyjacielem w show-biznesie jest jej mąż. 

Co myślicie o takiej odpowiedzi? Myślicie, że Agata Rubik sparzyła się na swoich celebryckich koleżankach?