Teściowa piłkarza o polskich korzeniach podbija Instagram. "Tak, mam 58 lat, ale nie zamierzam być stara"

Piłkarz Paulo Dybali od kilku lat związany jest z modelką Orianą Sabatini, ale to jego teściowa przyciąga największą uwagę mediów. Kobieta właśnie skończyła 58 lat i jest prawdziwą pięknością.

Paulo Dybala ma 29 lat i jest Argentyńczykiem pochodzenia włosko-polskiego. Jego dziadek Bolesław był Polakiem, ale wyemigrował do Argentyny i tam założył rodzinę. Paulo gra obecnie na pozycji napastnika we włoskim klubie AS Roma. Co ciekawe, kiedy kopał piłkę dla Juventusu, był w drużynie z Wojciechem Szczęsnym, więc panowie dobrze się znają. Dybala od pięciu lat związany jest z modelką Orianą Sabatini. Jej matka, Catherine Fulop, także ma za sobą karierę modelki. Kobieta powoli zbliża się do sześćdziesiątki i podbija sieć.

Zobacz wideo Zofia Zborowska o pierwszym spotkaniu z Lewandowskimi. Nadzieja zdążyła już poznać Klarę i Laurę!

Teściowa Pauolo Dybali robi furorę na Instagramie. Catherine Fulop ma świetną figurę

Teściowa Pauolo Dybali prężnie działa na Instagramie, gdzie zebrała już trzy miliony obserwujących. Kobieta pokazuje w sieci swoje codzienne życie. Na jej profilu znajdziemy także dużo filmów z siłowni. Widać, że przykłada ogromną wagę do dbania o ciało. Niedawno pochwaliła się zdjęciami z 58. urodzin. Prezentuje świetną formę. Działalność na Instagramie szybko przekuła w sukces i angażuje się w licznie kampanie reklamowe. Catherine Fulop ma doskonałą figurę i lubi eksponować wyrzeźbione ciało w kusych stylizacjach.

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Wenezuelska piękność w 1998 roku poślubiła argentyńskiego biznesmena Osvaldo Sabatini'ego, który jest bratem Gabrieli Sabatini, tenisistki, która w latach 80. i 90. była jedną z czołowych zawodniczek świata. Była ceniona nie tylko za umiejętności na korcie, ale także za niezwykłą urodę. Tenisistka użyczyła też nazwiska linii kosmetyków. Perfumy Gabrela Sabatini były w Polsce lat 90. doskonale znane. Cathrine Fulop w 1996 roku urodziła córkę, Orianę i  to właśnie ona jest partnerką Pauolo Dybali. Sport od zawsze był ważnym elementem życia Oriany, więc zapewne dziewczyna potrafi doskonale zrozumieć wyzwania, z jakimi musi się zmierzyć jej partner. Z okazji 58. urodzin mama Oriany opublikowała wyjątkowy wpis w sieci i zwróciła się do przyjaciół.

Cieszę się z tego, jaką kobietą dziś jestem. Częściowo zawdzięczam to wam, bo każdego dnia sprawiacie, że jestem lepszym człowiekiem. Gdyby nie te wszystkie upadki i potknięcia, to niczego bym się nie nauczyła. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że ból jest najlepszym trenerem. Zapewniam was, jestem silniejsza i odważniejsza, jak nigdy dotąd. Tak, jestem 58-letnia kobietą, która nauczyła się, żeby nigdy się nie poddawać. Ja nie robię się stara, tylko vintage - podkreśliła na Instagramie.
 

Co słychać w polskiej piłce nożnej? Anna i Robert Lewandowscy będą obchodzić dziesiątą rocznicę ślubu

W tym roku Anna i Robert Lewandowscy obchodzą dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji szykuje się huczne wydarzenie. Trenerka już zaczęła się przygotować i odwiedziła atelier projektanta Macieja Zienia. Wspólnie pracują nad kreacją na tę wyjątkową okazję. Projektant opublikował na Instagramie zdjęcie z "Lewą" podczas jej ostatniej wizyty. Więcej przeczytasz TUTAJ.

Więcej o: