Anna Lewandowska szykuje się do 10. rocznicy ślubu. Już pracuje nad kreacją. Postawiła na róż w mini wydaniu

W tym roku Anna i Robert Lewandowscy obchodzą 10. rocznicę ślubu. Szykuje się huczne wydarzenie, ponieważ już teraz trenerka zaczęła się przygotoywac i odwiedziła Macieja Zienia. Pracują nad kreacją.

Robert Lewandowski oświadczył się Ani Lewandowskiej w 2011 roku podczas rajskich wakacji na Malediwach, a dwa lata później, w 2013 roku zakochani wzięli ślub. Ten jeden z najważniejszych dni w życiu pary miał miejsce 22 czerwca 2013 roku. W tym roku małżeństwo będzie obchodzić 10. rocznicę ślubu, czyli cynową. Anna Lewandowska najwidoczniej już się przygotowuje do tego dnia. Odwiedziła pracownię Macieja Zienia.

Zobacz wideo Anna Lewandowska o pierwszym spotkaniu z Robertem. "Przedstawił mi się jako Andrzej"

Anna Lewandowska szykuje się do rocznicy. Wybrała projekt Macieja Zienia

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 28 marca przylecieli do Polski, gdzie odbywała się premiera dokumentu "Lewandowski Nieznany". Przy okazji trenerka odwiedziła biuro, miała kilka spotkań, a także wybrała się do pracowni Macieja Zienia. Za niecałe trzy miesiące małżeństwo Lewandowskich będzie świętować 10. rocznicę ślubu. Żona polskiego kapitana drużyny już szyje wyjątkową kreację na tę okazję. Wygląda na to, że gdy chodzi o ważne wydarzenia w życiu, gwiazda wybiera projekty rodzimego projektanta. Do ślubu również szła w jego sukni. Maciej Zień na Instagramie opublikował zdjęcie z "Lewą". Trenerka zaprezentowała się w krótkiej, różowej kreacji z rozkloszowanym dołem i lekko bufiastymi rękawkami. Suknia ma na sobie delikatny print. 

Anna Lewandowska Lewandowska na after party poszła w stylizacji Louis Vuitton. Tanio nie było

Już wkrótce okrągła rocznica u Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego więc mierzymy, upinamy i projektujemy.
 

Wesele Lewandowskich

Ślubna ceremonia Lewandowskich miała miejsce w podwarszawskim Serocku. Robert Lewandowski miał garnitur uszyty przez pracownię La Mania, a Anna Lewandowska suknię projektu Macieja Zienia. Niezwykle głośne i medialne wydarzenie przyciągnęło tłumy fotoreporterów, a Annę i Roberta Lewandowskich odgradzało od nich rzekomo aż 20 ochroniarzy. Spod kościoła para młoda i goście weselni udali się do Trębek Nowych, do Dworu Złotopolska Dolina, gdzie odbyło się wesele. Ślub i wesele kosztowało ponoć 300 tysięcy złotych.

Więcej o: