Kossakowski ma powody do radości. Przed nim nowy etap w życiu

Na edukację nigdy nie jest za późno. Dowodzi temu Przemysław Kossakowski, który właśnie obronił pracę dyplomową. Nowym etapem w życiu pochwalił się na Instagramie.

O Przemysławie Kossakowskim w ostatnim czasie pisało się głównie w kontekście jego związku z Martyną Wojciechowską. Para w 2020 roku stanęła na ślubnym ołtarzu. Wielu wróżyło im wówczas świetlaną przyszłość. Szczęście nie trwało jednak długo. Rozwód nastąpił już dwa lata temu. Teraz wygląda na to, że dziennikarz zaczyna nowy etap w życiu. Pochwalił się na Instagramie swoim osiągnięciem. 

Zobacz wideo Kossakowski pod wpływem „Projektu Cupid" w wieku 50 lat poszedł na studia. „W dziekanacie powiedzieli mi, żebym spoważniał"

Przemysław Kossakowski zaczyna nowy etap w życiu. Właśnie obronił pracę dyplomową

Przemysław Kossakowki jakiś czas temu zakupił dom. W posiadłości urządził "arterytorium", czyli miejsce, w którym można pomagać osobom z niepełnosprawnościami za pomocą sztuki. To jednak nie koniec zmian w życiu dziennikarza. Okazało się, że właśnie obronił pracę dyplomową, o czym opowiedział w mediach społecznościowych. 

Każdy dzień może być początkiem czegoś nowego. Przed chwilą obroniłem pracę końcową na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Tytuł pracy: "Arteterapia w pracy z osobami z niepełnosprawnościami intelektualnymi". Chciałbym podziękować mojej promotor oraz wszystkim, którzy wspierają mnie na mojej drodze. To dobry dzień - napisał Przemysław Kossakowski na Instagramie.
 

Oznacza to, że Przemysław Kossakowski może już w pełni profesjonalnie zająć się zawodowo arteterapią. Post na Instagramie dziennikarza poruszył jego obserwatorów. Posypały się liczne komplementy i gratulacje. Komentujący podkreślali, że nigdy nie jest za późno na edukację. 

Ogromne gratulacje! Tak trzymaj. Robisz coś pięknego. Dziękuję ci za to.
Każdy wiek jest dobry, żeby zdobywać nowe kompetencje. Gratulacje.
Takich pedagogów nam brakuje! Witamy na pokładzie. Gratulacje - pisali zachwyceni obserwatorzy Przemysława Kossakowskiego.

Przemek Kossakowski Przemek Kossakowski o powodach odejścia z TVN. Tak szczery jeszcze nie był

Przemek Kossakowski odszedł z telewizji u szczytu kariery

Przemysław Kossakowski zdobył sporą popularność za sprawą programów stacji TTV. Na tej antenie prowadził m.in. "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja" i "Down the road. Zespół w trasie". Za ten ostatni program otrzymał statuetkę Telekamery. Niespodziewanie w kwietniu 2022 roku ogłosił, że odchodzi z telewizji. Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przemysław KossakowskiPrzemysław Kossakowski Fot. Instagram.com/przekossakowski

Więcej o: