Joanna Krupa z pierwszym mężem rozstała się po czterech latach. Co było powodem? "Nie wiem"

Joanna Krupa i Romain Zago w 2013 roku wzięli ślub na oczach kamer. Po czterech latach para niespodziewanie ogłosiła rozstanie. Oboje wymieniali inne powody rozpadu małżeństwa.

Doniesienia o kryzysie w związku Joanny Krupy i Douglasa Nunesa zaczęły pojawiać się już jakiś czas temu. Plotki okazały się prawdziwe. Jak podaje portal TMZ, mąż celebrytki miał już nawet złożyć pozew o rozwód. Modelka potwierdziła rozstanie na Instagramie, zaznaczając, że była to wspólna decyzja. To już drugie małżeństwo gwiazdy, które nie przetrwało. W 2013 roku gospodyni "Top Model" wyszła za Romaina Zago. Dlaczego ich związek się rozpadł?

Zobacz wideo Córka Joanny Krupy daje jej popalić. "Ma temperament"

Joanna Krupa była żoną Romaina Zago. Co było powodem ich rozstania?

Joanna Krupa i Romain Zago pobrali się w 2013 roku. Zdjęcia z bajkowej ceremonii obiegły polskie i światowe media. Uroczystość była także transmitowana w amerykańskiej telewizji. Sielanka w związku nie trwała jednak długo. Para rozstała się po czterech latach małżeństwa. Na łamach magazynu "Viva!" celebrytka wyznała, że to jej mąż podjął decyzję o rozwodzie. Dodała także, że nie zdradził, co było jej przyczyną.

Nie wiem. W każdym związku są problemy, zdarzają się kryzysy, ale ja uważałam, że nas to nie dotyczy, że jesteśmy wyjątkowi. Romain nie chciał rozmawiać o przyczynach swoich decyzji. Ani o terapii małżeńskiej, którą proponowałam. Powiedział: "Koniec" i to było wszystko, co od niego usłyszałam. Wiem jednak, że przechodził trudne chwile, jakiś osobisty kryzys. Sądziłam jednak, że w takich momentach nikt nie chce być sam i nie wystawia za drzwi swojej żony - mówiła we wspomnianym wywiadzie.

Joanna Krupa podejrzewała jednak, że przyczyną decyzji męża była inna kobieta. W wywiadzie dla portalu fakt.pl Zago zdecydowanie zaprzeczył jednak słowom byłej żony. Przyznał, że modelka była jedyną kobietą w jego życiu. Dodał także, że to przede wszystkim on ponosi odpowiedzialność za rozpad małżeństwa.

Żadna kobieta nie może równać się z Joanną. Ona jest marzeniem każdego mężczyzny. Jest inteligentną, samodzielną, niezależną kobietą sukcesu, która przy tym jest piękna. Żeby nie było tak słodko, to dodam, że kiedy czegoś chce, potrafi czasem być prawdziwym wrzodem na tyłku. Ale nie ma i nie było innej osoby w naszym związku. Chciałem zaznaczyć, że za nasze rozstanie odpowiada moja złość. Odległość, jaka nas dzieliła, tworzyła dystans - wyznał w rozmowie z serwisem.

Joanna Krupa i Romain Zago przyjaźnią się po rozwodzie

Pomimo rozpadu małżeństwa Joanna Krupa i Romain Zago pozostali w serdecznych relacjach. Byli małżonkowie do dziś się przyjaźnią i pozytywnie wypowiadają się o sobie nawzajem. W rozmowie z portalem Jastrząb Post modelka przyznała, że wspiera byłego ukochanego i często ze sobą rozmawiają. Zago również wypowiadał się o eksżonie w ciepłych słowach.