Allan Krupa na bogato świętował 19. urodziny. W namiętnym uniesieniu z partnerką. Górniak też rzucała się w oczy

Allan Krupa niedawno świętował 19. urodziny. Impreza syna Edyty Górniak odbyła się w warszawskim hotelu. Nie obyło się bez tancerek i pokazów. W trakcie zabawy towarzyszyła mu dziewczyna Angelika. Para nie szczędziła sobie czułości.

Syn Edyty Górniak dorastał na oczach Polaków. Allan Krupa skończył już 19 lat. Z tej okazji wyprawił huczną imprezę w jednym z hoteli w Warszawie. Na profilach w mediach społecznościowych jego znajomych pojawiły się relacje z imprezy. Nie zabrakło tancerek, muzyki na żywo i zabawy do rana. W wydarzeniu wzięła udział także sławna mama Allana

Zobacz wideo Edyta Górniak w nowej fryzurze

Allan Krupa hucznie świętował 19. urodziny

Allan Krupa skończył 19. lat. Z tej okazji wyprawił huczną imprezę. Nie tylko tańczył ze znajomymi, ale również oglądał występu profesjonalnych tancerek. Jedna z nich zaprezentowała nawet taniec na szarfie. A wszystko do muzyki na żywo. Na urodzinach nie mogło zabraknąć mamy Allana, Edyty Górniak. Piosenkarka pokazała, że potrafi się dobrze bawić z młodzieżą.

Edyta Górniak na urodzinach synaEdyta Górniak na urodzinach syna fot. https://www.instagram.com/marcin__wieczorek/

Goście solenizanta chętnie pokazywali w mediach społecznościowych, jak wygląda impreza. Widać było, że wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Podczas zabawy u boku Allana można było zauważyć jego ukochaną, Angelikę. Zakochani bawili się świetnie. Nie odstępowali się na krok. Para bez wahania okazywała sobie uczucia. Na Instagramie pojawił się filmik, w którym Allan i Angelika zasypują się całusami.

Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Odpowiedzą mu?

Allan Krupa o planach wobec swojej dziewczyny

Jakiś czas temu, Allan Krupa opowiedział o swoim związku w wywiadzie dla JastrząbPost. Przyznał, że razem z Angeliką zdecydowali się na wspólne zamieszkanie. Dodał także, że praktycznie wcale się nie kłócą, a wręcz przeciwnie, dogadują się bez najmniejszych problemów. Allan powiedział, że póki co, życie z ukochaną pod jednym dachem przebiega bez zarzutów. Choć oboje są jeszcze nastolatkami, pojawiły się już myśli o ślubie. 

Nie chcę straszyć mojej ukochanej, żeby pomyślała, że ja się jej za miesiąc oświadczę. Chociaż kto wie. Nigdy nie wiadomo. Super się nam żyje. Nigdy nie byłem w tak długiej relacji, która nie doprowadziłaby mnie do szału (...) - wyznał reporterowi serwisu.

Tomasz Oświeciński z córką Córka Oświecińskiego przeszła na nauczenie domowe. Maja łączy pracę aktorki ze szkołą

Allan Krupa z ukochanąAllan Krupa z ukochaną fot. https://www.instagram.com/marcin__wieczorek/

Allan Krupa ma nawet plany, co do miejsca zaślubin. Jego marzeniem jest ceremonia na dachu Burdż Chalifa, wieżowca w Dubaju. Przyznał, że gdyby miał wystarczająco dużo pieniędzy, to nie zastanawiałby się długo. Jest pewny swoich uczuć w stosunku do partnerki. Z kolei Edyta Górniak, uważa, że to za szybko na ślub. Podkreśliła jednak, że najbardziej zależy jej na szczęściu syna. 

Więcej o: