Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Odpowiedzą mu?

Allan Krupa stara się, aby było o nim głośno? Ostatnio opublikował na Instagramie mem wyśmiewający Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana.

Allan Krupa jest oczkiem w głowie Edyty Górniak. W ubiegłym roku syn wokalistki skończył 18 lat. Podobnie jak sławna mama, chłopak chce związać swoją karierę z muzyką. Niedawno miał okazję zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Młody raper wystąpił u boku rodzicielki podczas Sylwestra Marzeń. Wygląda na to, że artysta pragnie wywołać wokół siebie medialny szum. Ostatnio opublikował na Instagramie mem, który wyśmiewa Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana.

Zobacz wideo Główny wróg Rozenek: zapach smażonego jedzenia! W jej domu panuje nietypowa zasada

Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Odpowiedzą mu?

Allan Krupa bez wątpienia pragnie podbić polski rynek muzyczny. Młody raper od dziecka ma styczność z show-biznesem i doskonale zdaje sobie sprawę, że aby wzbudzić zainteresowanie mediów, potrzebny jest niekiedy mały skandal. Czy właśnie to chciał osiągnąć publikując mem wyśmiewający rodzinę Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Krupa udostępnił na InstaStories zdjęcie przedstawiające celebrytkę spacerującą po lesie wraz z mężem, dziećmi i psami. Wszyscy mają na sobie eleganckie jasne stylizacje. To właśnie ich stroje stały się powodem docinek.

POV: Poszedłeś do lasu na grzyby i spotkałeś warszawiaków - brzmi podpis pod fotografią.

Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława MajdanaAllan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana Instagram/ ensosynu

W 2021 roku doszło natomiast do medialnego spięcia między Edytą Górniak i Małgorzatą Rozenek. Piosenkarce nie spodobały się słowa prezenterki, która stwierdziła, że antyszczepionkowcy są "po złej stronie mocy". Konflikt jednak nie eskalował i niewielu o nim pamięta.

Myślicie, że Majdanowie zareagują na zaczepki Allana Krupy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.