Allan Krupa rapuje o mamie, su*ach i narkotykach. Internauci oburzeni. Edyta Górniak już zareagowała

Allan Krupa bez kompleksów idzie własną ścieżką muzyczną. Jego nowy utwór wywołał kontrowersje ze względu na zawarte w nim wulgaryzmy. Na reakcję Edyty Górniak nie trzeba było długo czekać.

Allan Krupa 26 stycznia 2023 roku pokazał szerszej publiczności najnowszy utwór. Początkujący raper w piosence "Wow" z dumą rapuje o mamie, ale też o narkotykach. Syn Edyty Górniak nagrał kawałek z producentem muzycznym - Nerwusem. Internauci pod jego najnowszym "dziełem" nie szczędzili słów krytyki. Swoje trzy grosze dorzuciła także Edyta Górniak, która w ciekawy sposób skomentowała poczynania muzyczne syna. 

Polecamy: Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Odpowiedzą mu?

Zobacz wideo Edyta Górniak w nowej fryzurze

Edyta GórniakEdyta Górniak pokazała, jak TVP dba o swoje gwiazdy. "Big stars jedzą na parkingu"

Allan Krupa nagrał wulgarny utwór. Edyta Górniak mu jak zwykle kibicuje

Allan Krupa zadebiutował w marcu 2022 roku, kiedy światło dzienne ujrzał jego raperski singiel. Mimo fali krytyki, jaka na niego spadła, chłopak nie rezygnuje ze swojej pasji i raczy fanów nowymi kawałkami. Już podczas występu z Edytą Górniak na "Sylwestrze marzeń z Dwójką" TVP zdążył zaprezentować wszystkim muzyczny talent. Allan Krupa nadal nie odpuszcza i niedawno do sieci trafił jego nowy kawałek. Rapuje w nim o narkotykach i... mamie. 

Moja mama wychowała mnie na małe grzeczne cudo. Ale co ja mam zrobić, jak pani córka prosi, abym mówił do niej: "su*o" - rapuje Krupa.
 

To nie wszystko. Młody muzyk poruszył także temat brania używek w raperskim utworze. Odważnie recytował o narkotykach.

Chcemy być skuci, ale nie w kajdankach. Chyba że w łóżku. Każdy to wie. Każdy to wie. Ona czepia się mnie, łapie dłoń. Nawet nie jest tak zimno, a na nosie ma szron.

Pod teledyskiem "Wow" na YouTube pojawiło się mnóstwo słów krytyki. Internauci nie byli zachwyceni twórczością Allana 'Enso' Krupy. 

Ukryty talent, niech zostanie ukryty.
Słucham na wyciszonych słuchawkach. Moc!
Coś mnie zaczęło boleć po odsłuchaniu tego - podkreślił internauta.

Pojawiły się także pozytywne komentarze, ale bez wątpienia były one kroplą w morzu krytyki. Do nowej piosenki syna odniosła się także Edyta Górniak. Pod instagramowym postem Allana Krupy, promującym jego najnowszy singiel, wokalistka opublikowała kilka zabawnych emotikon.

Edyta GórniakEdyta Górniak Instagram / Edyta Górniak screen

Allan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława MajdanaAllan Krupa zadrwił z Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana Instagram/ ensosynu

Więcej o: