Allan Krupa chce poślubić ukochaną. Koniecznie w Dubaju. Górniak nie jest zachwycona. "Ładnie brzmi, gorzej się nosi"

Allan Krupa na poważnie myśli o swoim związku. Syn Edyty Górniak jest zakochany w Angelice Dziedzic, z którą chciałby wziąć ślub. Mama 19-latka nie popiera takiego planu.

Allan Krupa prężnie rozwija swoją karierę muzyczną, a jest jeszcze nastolatkiem. Edyta Górniak ma niemały powód do dumy. Czy popiera jednak każdy ruch syna? Ostatnio mogliśmy dowiedzieć się o jego planach dotyczących obecnej partnerki. Krupa od niedawna mieszka razem ze swoją ukochaną, Angeliką Dziedzic i już myśli o ślubie.

Zobacz wideo Leon Myszkowski nie rozumie porównań do Allana Krupy: Jesteśmy do siebie w żadnym aspekcie niepodobni

Allan Krupa chciałby stanąć na ślubnym kobiercu. Co na to Edyta Górniak?

Wkrótce premiera najnowszego singla młodego artysty. Utwór nosi tytuł "Daiquiri" i ma być wydany z okazji 19. urodzin Krupy. Młody artysta prywatnie jest związany z tiktokerką Angeliką Dziedzic, z którą zdążył już zamieszkać. Nastolatek wyznaje:

Zamieszkaliśmy razem. Jest fajnie. Myślę, że oboje jesteśmy już na takim poziomie mentalnym, że nie pozabijamy się, mieszkając razem. Trwa to już jakiś czas, idzie nam dobrze. Super nam się żyje. Bez zarzutów. Super jest.

Allan ponadto wyznał, że jednym z jego marzeń jest zalegalizowanie związku z młodą tiktokerką. Ceremonia zaślubin w Dubaju byłaby dla niego idealna. Syn Górniak ma świadomość, że tego typu przedsięwzięcie wiąże się z ogromnymi kosztami. Najpierw musi zarobić na taki ślub. Zdaniem Krupy, wokalistka traktuje jego związek bardzo poważnie:

Moja mama traktuje nas, jakbyśmy byli małżeństwem.

Co zaskakujące, Edyta Górniak w rzeczywistości nie wiedziała o planach matrymonialnych syna. Dowiedziała się o nich od "Super Expressu". Sama jest po małżeństwie, które nie przetrwało próby czasu. Artystka wyjaśnia, co uważa w tym temacie. 

Jeśli Allan będzie szczęśliwy, to ja także będę szczęśliwa. Ale ślub bym mu odradzała, bo to tylko ładnie brzmi, gorzej się nosi. Ludzie powinni być przy sobie dlatego, że są razem szczęśliwi. Nie dlatego, że mają zawarty kontrakt własności.

Ciekawe, czy młody muzyk posłucha się mamy. Warto podkreślić, że Górniak była mężatką tylko raz i po rozwodzie ponownie nie stanęła na ślubnym kobiercu. Co wiadomo o jej byłym partnerze, z którym ma syna Allana?

Edyta Górniak wyjaśnia, dlaczego odradza branie ślubu

Wokalistka była związana z polskim gitarzystą Dariuszem Krupą. Ich małżeństwo trwało zaledwie pięć lat. Górniak wyznała w rozmowie z "Super Expressem" żartobliwie, dlaczego nie stanie więcej na ślubnym kobiercu.

Poza tym śluby są drogie, a rozwody jeszcze droższe.

Rozwód Górniak odbił się szerokim echem w mediach. Po latach wyszło na jaw, że Krupa nie jest pisany artystce. Wokalistka dostawała takie sygnały jeszcze przed zawarciem małżeństwa. Ślubu odradziła jej wróżka. Do rozwodu pary doszło w 2010 roku. Rok przed nim muzycy już nie mieszkali razem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.