Kulturystka robi furorę gigantycznymi udami. Bicepsu zazdrości jej mąż. "Byłam szarą myszką"

Natalia Kuzniecowa jest kulturystką i prawdopodobnie najsilniejszą kobietą na świecie. Właśnie pochwaliła się spektakularnymi efektami treningów. Na fotografii widać jej rozrośnięte do niesamowitych rozmiarów uda. Ich wielkość wprawia w osłupienie. Taki widok bardziej kojarzy się z uniwersum superbohaterów niż realną postacią.

Natalia Kuzniecova pochodzi z Rosji i już jako 14-latka zaczęła wieść sportowe życie. Po latach pracy nad ciałem została kulturystką. Ma już za sobą wiele sukcesów i wyróżnień. Popularność w mediach zyskała w 2018 roku, kiedy wystartowała w amatorskich zawodach kulturystycznych. Jej zdjęcia z tego wydarzenia obiegły internet i zyskała wielu fanów. Dziś jej konto na Instagramie śledzi ponad milion internautów. Kuzniecova w opisie swojego profilu zaznaczyła, że jest rekordzistką w podnoszeniu ciężarka jedną ręką, wyciskania na ławeczce i ma też na swoim koncie tytuł mistrzyni Europy w martwym ciągu. Kiedy Putin zaatakował Ukrainę, potępiła jego zbrodnicze działania i wyjechała na Bałkany, gdzie teraz mieszka. Na jednym z ostatnich zdjęć pokazała efekty pracy nad rozrostem mięśni. Zdumiewające, jak bardzo można zmodyfikować ciało.

Zobacz wideo Ewa Chodakowska o swoim podejściu do jedzenia, pracy i rodzenia dzieci [WYWIAD PLOTKA]

Natalia Kuzniecova sport zaczęła uprawiać już jako mała dziewczynka. Nie różniła się od rówieśników

Natalia Kuzniecova ma 170 cm wzrostu, a w szczytowej formie rozmiar jej bicepsa wynosił 51 centymetrów. Jeszcze bardziej imponujące wyniki osiągnęła w rozbudowywaniu obwodu ud, który wynosi aż 75 centymetrów. Na Instagramie dzieli się z fanami zdjęciami z treningów i publikuje motywacyjne sentencje. Do pracy nad własnym ciałem, kiedy była nastolatką, zachęcił ją ojciec, który uważał, że to pomoże podnieść jej samoocenę. Jak donosi "Daily Mail", jako dziecko nie różniła się od rówieśników. Ważyła 40 kilogramów i była bardzo drobna.

Kiedy dorastałam, byłam nieśmiałą, szarą myszką - wyznała.
 

Natalia Kuzniecova ma większy biceps od męża. Jej uda podbijają Instagram

Mąż Natalii Kuzniecovej także pasjonuje się rozbudową muskulatury. Zakochani wzajemnie wspierają się w tej pasji i tworzą szczęśliwy związek. Vladislav ma jednak mniejszy biceps niż jego żona. Natalia największą wagę przykłada do rozbudowy masy mięśniowej nóg. Kiedy bierze udział w zawodach, to właśnie ta parta ciała przykuwa najwięcej uwagi i wyróżnia ją spośród konkurentek. Zdjęcia jej ud robią furorę na Instagramie. Kobieta często porównywana jest do superbohaterek z komiksów. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.