Krzysztof Skiba dwa tygodnie temu się rozwiódł. Już planuje kolejny ślub. "Ten rok będzie przełomowy"

Krzysztof Skiba niedawno miał rozprawę rozwodową i jak się okazuje, jego sprawy sercowe mają się bardzo dobrze. Muzyk z grupy Big Cyc ma nową partnerkę, z którą planuje stanąć na ślubnym kobiercu.

Krzysztof Skiba od lat dzieli się z fanami nowinkami dotyczącymi życia zawodowego i prywatnego. Lider Big Cyc nie dość, że jest świeżo po rozwodzie z Renatą Skibą, to jednocześnie może cieszyć się nowym związkiem. Po ponad 30 latach małżeństwa para postanowiła się rozwieść. Każda ze stron poszła swoją ścieżką. Wiemy, że Skiba układa życie u boku nowej ukochanej. Jak się okazało, nie zamierzają zwlekać z legalizacją związku. 

Zobacz wideo Stachursky, Wiśniewski, Kowalska, czyli najpopularniejsze covery polskiej muzyki [MOTP]

Krzysztof Skiba o separacji z Renatą Skibą. Doczekali się dwójki dzieci

Przypomnijmy, że muzyk jest twórcą takiego hitu jak "Rudy się żeni", który podbija mnóstwo imprez do dnia dzisiejszego. Krzysztof Skiba od momentu wypuszczenia utworu zdążył spełnić się także w roli konferansjera, aktora, felietonisty oraz dziennikarza. To tylko część profesji, które zaciekawiły muzyka. Niemałe emocje wzbudza oczywiście życie prywatne Skiby. Po jego związku z Renatą Skibą nie pozostało ani śladu, nawet na papierze. Po dwóch tygodniach od rozwodu muzyk już snuje plany o nowym małżeństwie. Na początku roku Skiba poinformował media:

Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku.
 

Rozwód z byłą partnerką Skiba ogłosił 13 marca. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Była para doczekała się dwójki synów, którzy dziś są dorośli. Tymoteusz ma 35 lat, zaś Tytus 25. Jakie emocje budzi nowa relacja muzyka? Wiele osób wytyka parze dużą różnicę wieku. W show-biznesie nie jest to jednak niczym wyjątkowym. Skiba podkreślił, że jest gotowy na nowy związek małżeński:

Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub – zdradza „Super Expressowi" Krzysztof Skiba. - Ukaże się także nowa płyta Big Cyca, będą nowe teledyski oraz moja nowa książka z opowiadaniami satyrycznymi. Przed nami rok pełen koncertów.

Być może wkrótce będziemy mogli zobaczyć zakochanych na ślubnym kobiercu. Na Instagramie muzyka, jak i na profilu Kempińskiej możemy ujrzeć wiele wspólnych zdjęć z wycieczek czy wyjść na eventy. Każde z nich zdobywa mnóstwo komentarzy - jedni popierają ich nową relację, drudzy ją krytykują. O swojej miłości zakochani mówią nie tylko na Instagramie, ale również w telewizji. Ostatnio można było wysłuchać ich wypowiedzi w "Dzień dobry TVN".

Krzysztof Skiba jest zakochany w o 26 lat młodszej partnerce

Artysta powierzył swoje serce modelce Karolinie Kempińskiej. Ta relacja spotkała się ze zdziwieniem internautów. Niemałe kontrowersje wywołał fakt, że między zakochanymi jest 26 lat różnicy. Podobno miłość nie zna wieku. Tę kwestię szerzej omówiła Kempińska w mediach społecznościowych:

Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe, na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas na żywo widział razem, wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić. Kto, podchodząc pod sześćdziesiątkę, zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości.

Gwiazdor z zespołu Big Cyc doskonale wie o tym, że media interesuje jego nowy związek. Podobno nowinki dotyczącego życia prywatnego Skiby są w stanie przebić klikalnością konflikt Shakiry z Gerardem Piqué. Ponadto Skiba poinformował "Super Express" o tym, że nie czyta złośliwych komentarzy. Jego zdaniem każdy ma prawo się zakochać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.