Joanna Opozda jeszcze kilka lat temu miała tlenione blond włosy i grzywkę. Teraz by się na to nie zdecydowała

Joanna Opozda pokazała zdjęcie sprzed ośmiu lat. Jej włosy były wtedy bardzo jasne. Teraz by się nie zdecydowała na taki kolor.

Joanna Opozda sławę zyskała, grając w serialu "Pierwsza miłość". Wcześniej pojawiała się gościnnie w popularnych tasiemcach jak "Na dobre i na złe" czy "M jak miłość". Już od samego początku kariery aktorka wyróżniała się niezwykłą urodą. Porównując jednak jej wygląd wtedy i teraz, można zauważyć wyraźną różnicę. Mianowicie zmienił się jej kolor włosów. Obecnie ma zdecydowanie ciemniejszy, bardziej naturalny blond. Opozda wyjaśniła, czemu nigdy nie wróci do poprzedniego odcienia.

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Joanna Opozda była jasną blondynką. Nie chce już wracać do tego koloru

Aktorka na przestrzeni lat przeszła znaczą metamorfozę. Wcześniej stroniła od skandali, jednak ostatnio gonił ją jeden za drugim. Wszystko za sprawą medialnego rozstania z Antonik Królikowski. Aktorka przyznała, że chce odciąć się od związku z aktorem i skupia się na pracy i macierzyństwie. Opozda także zmieniła styl czy fryzurę. Na początku kariery była fanką rozjaśnionych włosów.

Na Instastories aktorka opublikowała zdjęcie, na którym widać, jak wyglądała w produkcji, w której występowała osiem lat temu. Joanna Opozda miała wówczas bardzo jasny blond i grzywkę na bok. Ci, co śledzą karierę aktorki, mogą kojarzyć ją właśnie z takim odcieniem. Opozda zdradziła, także fanom, że obecnie nie jest fanką dawnego looku i raczej nie ma zamiaru wracać do tego koloru włosów.

Osiem lat temu, a wciąż taka sama - napisała, po czym dodała: Właśnie dlatego już nie rozjaśniam włosów.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Fot. @asiaopozda

Aktorka przez wiele lat była wierna jasnemu blondowi. Dopiero kilka lat temu zrezygnowała z rozjaśniania włosów, które też osłabia ich kondycję. Teraz stawia na ciemniejszy odcień, wchodzący w brąz, który bardzo jej pasuje. 

A wam, która wersja Joanny Opozdy podoba się bardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.