Anna Mucha nominowana do Węży za rolę u Patryka Vegi. Tak zareagowała. Fan: Nie mogę przestać się śmiać

Anna Mucha została nominowana do antynagród Węże 2023. Na Instagramie opublikowała filmik, w którym dziękuje za to wyróżnienie. Nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

Anna Mucha to aktorka telewizyjna i teatralna. Szerszej publiczności znana jest z roli Magdy w tasiemcu "M jak miłość". Ostatnio częściej mogliśmy oglądać ją na deskach teatru. Zagrała w sztuce "O Mało co...". Wystąpiła także w kilku filmach Patryka Vegi m.in. w autobiograficznym "Niewidzialna wojna". Wcieliła się w postać matki reżysera. To właśnie za tę rolę otrzymała dwie nominacje do polskich odpowiedników Złotych Malin - Węży. Aktorka odniosła się do tego na Instagramie.

Zobacz wideo Anna Mucha nie poszła na groby, ale na masaż. Tłumaczy się

Anna Mucha nominowana do Węży. Nie mogła powstrzymać się od śmiechu

42-letnia aktorka ma na koncie już łącznie trzy nominację do antynagród Węże. W 2016 roku za najgorszy duet w filmie "Sąsiady". Również w tym roku dostąpiła tego "zaszczytu". Dostała dwie nominacje za najgorszą aktorkę i najgorszy duet za produkcję Patryka Vegi "Niewidzialna wojna". Gwiazda odniosła się do tego na Instagramie. Opublikowała nagranie z kolacji z przyjaciółmi. Była tam obecna Barbara Kurdej-Szatan z mężem.

Kochani, bo ja się dzisiaj dowiedziałam, że jestem nominowana w dwóch kategoriach do polskiej nagrody Węże. Po pierwsze chciałam za to wypić - zaczęła Mucha, trzymając w dłoni kieliszek z mocnym trunkiem.

Jeden z przyjaciół wtrącił się, mówiąc z sarkazmem:

Życzymy wygranej. Głosujcie.

Bardzo rozśmieszyło to aktorkę, która nie mogła powstrzymać się od śmiechu.

Ja naprawdę jestem wzruszona, bo to jest dla mnie duże wyróżnienie. Naprawdę się nie spodziewałam. A poza tym jest to nagroda aktorska. Na razie nominacja tylko, ale mimo wszystko po tych 35 latach pracy doceniam fakt, że zostałam wyróżniona tą nominacją - mówiła śmiejąc się.
 

Pod nagraniem znalazło się wiele pozytywnych komentarzy.

Nie zliczę już, ile razy obejrzałam ten filmik i ciągle nie mogę przestać się śmiać. Uwielbiam ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Kilka jest tylko takich aktorek w polskim show-biznesie, które mają taki dystans.
Pani Ania zaraża śmiechem, ależ się uśmiałam.

Adam Zdrójkowski, Wiktoria GąsiewskaBrat Gąsiewskiej uważa, że Zdrójkowski źle ją traktował. Wymowny komentarz

To się nazywa mieć dystans do siebie.

Więcej o: