Anna Mucha na premierze sztuki z partnerem. Wtem wpadli na jego byłą żonę

Anna Mucha od kilku lat jest w szczęśliwym związku z Jakubem Wonsem. Aktor wcześniej był mężem Hanny Konarowskiej. Spotkali ją na premierze sztuki.

Anna Mucha zawsze starała się trzymać życie prywatne z dala od mediów. Nie ujawniała szczegółów rozstania z byłymi partnerami, a także długo nie komentowała plotek o związku z Jakubem Wonsem. Para miała się poznać w teatrze na próbach do spektaklu "Letni dzień". Szybko między nimi zaiskrzyło i zaczęli randkować. Wcześniej ukochany aktorki był mężem Hanny Konarowskiej. Jakie łączą ich wszystkich relacje? Zakochani mieli okazję spotkać się z byłą Wonsa na jednej z ostatnich imprez branżowych. Do sieci trafiły zdjęcia z tego wydarzenia.

Zobacz wideo Instagram usunął jej półnagie zdjęcie. Anna Mucha: Duże zaangażowanie tych, którzy nie wspierają WOŚP

Anna Mucha spotkała byłą żonę partnera na imprezie branżowej

10 lutego odbyła się premiera spektaklu "O mało co...", w którym miała okazję zagrać Anna Mucha. Aktorka zachwyciła nie tylko na scenie, ale i pozując na ściance. Stanęła przed obiektywem z obsadą, a także z Jakubem Wonsem i Hanną Konarowską. Widać, że pomimo łączącej ich przeszłości, dobrze się dogadują. 

Tego dnia Anna Mucha postawiła na różowy garnitur, pod który założyła czarny top. Włosy pozostawiła rozpuszczone. Dostrzegamy również delikatną, srebrną biżuterię. Z kolei jej ukochany zaprezentował się w modnej marynarce i kamizelce w kratę. Do tego dobrał czarne spodnie i koszulę.

Hanna Konarowska tego wieczora zdecydowała się na klasykę. Na ściance mogliśmy ją oglądać w prostej, białej maxi z małym wycięciem i błękitnych szpilkach. Stylizację dopełniła łososiową torebką i delikatną biżuterią.

o malo co - premierao malo co - premiera KAPiF.pl / KAPIF.pl

Na ściance zapozowała również między innymi Katarzyna Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, Barbara Kurdej-Szatan czy Filip Bobek. Więcej zdjęć z premiery znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.